Wpis z mikrobloga

Blackpill to chyba najlepszy content i stanowisko, na jakie może się natknąć nieatrakcyjny facet na wykopie i w internecie. Serio, dla brzydkiego faceta to kwintesencja tego co od lat przeżywał i z czym miał do czynienia, ale nie umiał tego nazwać i tłumaczył sobie że "kiedyś będzie lepiej" lub że "nie wszystkie takie są".

No właśnie ale tu w komentarzach wielka walka i oskarżanie blackpilla o coś, co zupełnie nie ma sensu i podstawy. Pierwsza i najważniejsza sprawa - blackpill jest dla brzydkich facetów. Dla naprawdę kiepsko wyglądających 1/10 czy 2/10. Którzy mają nieatrakcyjne mordy jak te w mojej grafice na dole. Cofnięta szczęka to #!$%@?ść over9999 i chyba 165cm wzrostu może się z tym równać. Sam jestem wyznawcą i zwolennikiem #redpill ale redpill jest dla przeciętniaka, który faktycznie może coś zmienić w swoim wyglądzie (tak w wyglądzie normikowy baranie, a nie charakterze) i z 5/10 wskoczyć na 7/10 chociażby przeszczepem włosów, lepszym stylem ubierania czy siłownią. Nie - setne z kolei mycie włosów nie zmieni tego że wyrosną nowe na łysej głowie czy potężnych zakolach - to uwaga do normików dających wam takie rady. Aż mi ich żal i mimo że jestem normikiem czyli normalnym facetem to nigdy takich chorych rad z dupy nikomu nie dawałem.

I jakie argumenty przeciwko mają przeciwnicy blackpilla? Żadne, bo nie można być przecwinikiem #blackpill bo blackpill to prawda. Blackpill to również nie jest żadna ideologia, bo podobnie jak siła grawitacji ona jest i tyle. Ale blackpill mówi żeby nic nie robić, on niszczy brzydkich chłopaków! Serio? Ja o takim czymś nie słyszałem. Faceci brzydcy sami się poddają po licznych porażkach z kobietami i przekonaniem ich do seksu. Zauważają że dalsze starania, randki nie dają im seksu. I dać nie mogą, bo mają słabe geny. A kobieta patrzy w kontekście seksu na wygląd i status.
Blackpill mówi że masz nie próbować podbijać? Kolejna bzdura cholera wie przez ilu pożyecznych idiotów rozpowszechniana. Możesz próbować i podbijac, blackpill niczego nie nakazuje. Tylko w pewnym momencie bez wyraźnych efektów wiesz że lepiej skupić sie na innych aspektach w życiu, bo seks z powodu haju hormonalnego nigdy nie będzie w twoim zasięgu. Co nie zmienia faktu że przy statusie czyli zasobach, będziesz mógł mieć owy seks lub związek ale będzie on oparty bardziej na roli bankomatu i tego że dajesz dziewczynie zabezpieczenie finansowe.

I na koniec - blackpill to kłamstwo? Setki facetów na tym tagu to potwierdzenie blackpilla. Wiec jak do cholery może być on nieprawdziwy? Blackpill kojarzony jest też niesłusznie z mizoginią ale takich osób jawnie nienawidzących kobiet jest może z 10%. Blackpill to jasne wytłumacznie, że jeśli nie masz sukcesów z kobietami to odpowiada za to twój wygląd i to że wyglądasz jak pół dupy zza krzaka, jak odpad genetyczny czy genetyczny śmieć. Bez obrazy chłopaki ale sami wieci że taka jest prawda, ja nie zamierzam was obrażać. Z racji kwarantanny taki dłuższy wpis, ale to nie koniec bo lepsze zostawiłem sobie na jutro ;)
Tu przykład jak blackpill jest prawdziwy, a bajeczki wciskane od mlodości w postaci bluepilla to ściek - https://i.imgur.com/ofqniNc.jpg Żeby nie było Piasqun nic do ciebie nie mam, pozdro sreberko.

#blackpill #redpill #mgtow #logikarozowychpaskow #tfwnogf #zwiazki
pijekubusplay - Blackpill to chyba najlepszy content i stanowisko, na jakie może się ...

źródło: comment_1585757659rcdzgp7I21HnMjLsg7QAFM.jpg

Pobierz
  • 124
  • Odpowiedz
Uważam się za pół-blackpillowca. Zgadzam się, że te słynne Chady nie muszą robić nic, bo kobiety będą same za nimi ganiać. Bez znaczenia, jaki mają charakter. Tak samo w drugą stronę - ultra brzydal charakterem nie nadrobi. Natomiast nie popieram tezy, że tylko Chady ruchają. Niemal wszyscy mają seks, a wyglądają po prostu normalnie. Resztę nadrabiają dynamiką. To my odstajemy mocno od średniej.


@kamil150794: Ale ja takiej tezy chyba nigdzie nie
  • Odpowiedz
Tak, wygląd to bardzo ważna rzecz jednak nie wszystko, z biegiem znajomości zmniejsza się jego waga, nadal jest istotny ale już nie tak- tutaj mówię o kolesiach którzy wyglądają średnio lub dosyć słabo, oni nadal mają szanse kogoś znaleźć ze wzajemnością. Gorzej mają tacy 2/10 ,ale nadal mogą coś zmienić, nie ma tak że ktoś jest stracony kompletnie. Operacje to moim zdaniem całkiem normalna rzecz, tylko frajerzy którzy boją się bardziej radykalnie
  • Odpowiedz
@Filareta: No czyli sam przyznałeś że w kategorii związku bierzesz pod uwagę tylko te pociagające cie seksualnie i to jest na 1 miejscu. Czy chciałbym niepodniecającą laskę ale oczytaną i znającą 10 języków zarabiają 10k miesięcznie?
Nie, po taka dziewczyna nazywa sie koleżanka. Ja też sie pomylilem bo napisałem seks a bardziej by pasowało chęć zaruchania czy pociąg seksualny. Związek bez pociągu seksualnego nie istnieje a w statystykach rozwodowych niedopasowanie
  • Odpowiedz
Jednak taki 6/10 to dla topowej instagirl za mało zapewne.


@pijekubusplay: Paaaanie...z moich eksperymentów w stolicy wyszło, że taki 6/10 to może sobie przebierać, ale w grubych i zaniedbanych 3-4/10. Już z takimi normalnymi zadbanymi 5/10 pracującą w korpo jest ciężko, te wyżej czasami dawały pary, ale albo w ogóle nie odpisywały, albo tylko coś z gatunku "yhym/ok/haha/a ty?"
  • Odpowiedz
Co blackpill oferuje w kwestii samorozwoju i pracy nad swoimi wadami?


@Perthro: ale blackpill nie neguje samorozwoju i pracy nad sobą w ogóle. Wręcz przeciwnie. Jeśli miałbym skrócić przesłanie czarnej pigułki to byłoby moim zdaniem to coś tego typu, tak to widzę - ''będąc mało atrakcyjnym fizycznie nie opłaca się latać za kobietami. Zdecydowanie lepiej to sobie odpuścić i zająć się właśnie samorozwojem na wybranych płaszczyznach - czy to praca czy
  • Odpowiedz
Tylko czy właściwie wymiana całego ryja, włosów, nosa to nie ostateczny dowód że właśnie blackpill to czysta prawda a nie jego rzekomo zły charakter, bałaganiarstwo, brak higieny czy co tam jeszcze ci ludzie wymyślą?


@pijekubusplay: this. Poza robić to bo ktoś naprawdę czuje, że ON potrzebuje i to on naprawdę chce - jak najbardziej.
#!$%@?ć taką szopkę tylko po to żeby uwaga, zaruchać - trzeba się chyba głową z główką miejscami
  • Odpowiedz
Tak, wygląd to bardzo ważna rzecz jednak nie wszystko, z biegiem znajomości zmniejsza się jego waga, nadal jest istotny ale już nie tak- tutaj mówię o kolesiach którzy wyglądają średnio lub dosyć słabo, oni nadal mają szanse kogoś znaleźć ze wzajemnością. Gorzej mają tacy 2/10 ,ale nadal mogą coś zmienić, nie ma tak że ktoś jest stracony kompletnie. Operacje to moim zdaniem całkiem normalna rzecz, tylko frajerzy którzy boją się bardziej radykalnie
  • Odpowiedz
@Eugeniusz_Zua: Jak dobrze że nie mieszkam w stolicy ;) Ale też duże miasto i to pełne uczelni więc co paździenik jest nowy narybek z okolicznych miasteczek ktorym mozna pokazać miasto i nie tylko ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale jak sam zauważasz 6/10 nie ma lekko a co mówić o takim 3/10 czy 2/10 z deformacją szczęki, która jest cofnięta jak u kolesia na grafice? Dodaj to tego
  • Odpowiedz
@pijekubusplay: tutaj bez bycia oskarkiem masz albo chociaz dynamiczniakiem jesli jestes w przedzialach przecietnosci masz przewalone. Ja sam jestem od dawna zblackpillowany, ale widze po kolesiach z roboty jak normiki z konkretnymi pensjami biegaja bezskutecznie za zwykłymi z wyglądu laskami, które zarabiają 2-3 razy mniej od nich...
  • Odpowiedz
@pijekubusplay: ludzie odrzucają red pilla i black pilla bo po prostu lubią żyć w swojej bańce i tyle, ja osobiście jestem red pillowcem od lat mimo że ani nie miałem problemu z dziewczynami (pierwszą "miałem" w drugiej klasie podstawówki ( ͡° ͜ʖ ͡°)) ani z niczym, ryj mam dość dobry, po prostu nie wmawiam sobie że świat jest inny niż jest i żądzą nim instynkty, nie rozumiem
  • Odpowiedz
@Eugeniusz_Zua: A kiedyś chciałem wlaśnie mieszkać w wawie bo gdzie fajniej niż ustawić się pod palacem kultury i nauki i potem pozwiedzać okoliczne knajpki w stolicy xD Może jakieś modelki te laski? A nie czekaj - doczytałem że piszesz o zwykłcych z wyglądu. Ale wiesz hipergamia to pewnie bajka, a jak nie daj boże nie polatasz za taką tylko przy okazji wstapisz na rokse TO CO Z CIEBIE ZA MENSZCZYZNA JEST!!?
  • Odpowiedz
@Czarzy: Dlatego ich trzeba olać, oni mają chować cudze (może i nawet moje) dzieciaki, przynosić w zębach wypłate i mysleć że "ich myszka taka nie jest" albo że poderwali ją na swój charakter a nie hajs. To witaj w klubie - ja też redpill chociaż kiedy ja to odkrywałem i że ta bajkowa lipa disneya to stek bzdur to pojęcia redpill nawet nie było. Od zawsze było wiadomo, chcesz zaruchać? Wygląd
  • Odpowiedz
No jako ktoś komu bliżej raczej góry niż dołu skali, po doświadczeniach z różnymi dziewczynami mogę śmiało powiedzieć, że stwierdzenie "kobieta patrzy w kontekście seksu na wygląd i status." nie jest prawdziwe. To znaczy nie dla całej populacji kobiet. Te na które ja trafiałem, raczej patrzyły na wygląd i poziom intelektualny. Myślę że to dotyczy wielu kobiet.


@Wierzbak: Masz na mysli związek długotrwały czy jednonocny ONS? Bo ja miałem na mysli
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@pijekubusplay: największym potwierdzeniem blackpila jest to, że są ludzie którzy mają po 30 lat i nigdy nie zbliżyli się do kobiety xD
  • Odpowiedz