Wpis z mikrobloga

Blackpill to chyba najlepszy content i stanowisko, na jakie może się natknąć nieatrakcyjny facet na wykopie i w internecie. Serio, dla brzydkiego faceta to kwintesencja tego co od lat przeżywał i z czym miał do czynienia, ale nie umiał tego nazwać i tłumaczył sobie że "kiedyś będzie lepiej" lub że "nie wszystkie takie są".

No właśnie ale tu w komentarzach wielka walka i oskarżanie blackpilla o coś, co zupełnie nie ma sensu i podstawy. Pierwsza i najważniejsza sprawa - blackpill jest dla brzydkich facetów. Dla naprawdę kiepsko wyglądających 1/10 czy 2/10. Którzy mają nieatrakcyjne mordy jak te w mojej grafice na dole. Cofnięta szczęka to #!$%@?ść over9999 i chyba 165cm wzrostu może się z tym równać. Sam jestem wyznawcą i zwolennikiem #redpill ale redpill jest dla przeciętniaka, który faktycznie może coś zmienić w swoim wyglądzie (tak w wyglądzie normikowy baranie, a nie charakterze) i z 5/10 wskoczyć na 7/10 chociażby przeszczepem włosów, lepszym stylem ubierania czy siłownią. Nie - setne z kolei mycie włosów nie zmieni tego że wyrosną nowe na łysej głowie czy potężnych zakolach - to uwaga do normików dających wam takie rady. Aż mi ich żal i mimo że jestem normikiem czyli normalnym facetem to nigdy takich chorych rad z dupy nikomu nie dawałem.

I jakie argumenty przeciwko mają przeciwnicy blackpilla? Żadne, bo nie można być przecwinikiem #blackpill bo blackpill to prawda. Blackpill to również nie jest żadna ideologia, bo podobnie jak siła grawitacji ona jest i tyle. Ale blackpill mówi żeby nic nie robić, on niszczy brzydkich chłopaków! Serio? Ja o takim czymś nie słyszałem. Faceci brzydcy sami się poddają po licznych porażkach z kobietami i przekonaniem ich do seksu. Zauważają że dalsze starania, randki nie dają im seksu. I dać nie mogą, bo mają słabe geny. A kobieta patrzy w kontekście seksu na wygląd i status.
Blackpill mówi że masz nie próbować podbijać? Kolejna bzdura cholera wie przez ilu pożyecznych idiotów rozpowszechniana. Możesz próbować i podbijac, blackpill niczego nie nakazuje. Tylko w pewnym momencie bez wyraźnych efektów wiesz że lepiej skupić sie na innych aspektach w życiu, bo seks z powodu haju hormonalnego nigdy nie będzie w twoim zasięgu. Co nie zmienia faktu że przy statusie czyli zasobach, będziesz mógł mieć owy seks lub związek ale będzie on oparty bardziej na roli bankomatu i tego że dajesz dziewczynie zabezpieczenie finansowe.

I na koniec - blackpill to kłamstwo? Setki facetów na tym tagu to potwierdzenie blackpilla. Wiec jak do cholery może być on nieprawdziwy? Blackpill kojarzony jest też niesłusznie z mizoginią ale takich osób jawnie nienawidzących kobiet jest może z 10%. Blackpill to jasne wytłumacznie, że jeśli nie masz sukcesów z kobietami to odpowiada za to twój wygląd i to że wyglądasz jak pół dupy zza krzaka, jak odpad genetyczny czy genetyczny śmieć. Bez obrazy chłopaki ale sami wieci że taka jest prawda, ja nie zamierzam was obrażać. Z racji kwarantanny taki dłuższy wpis, ale to nie koniec bo lepsze zostawiłem sobie na jutro ;)
Tu przykład jak blackpill jest prawdziwy, a bajeczki wciskane od mlodości w postaci bluepilla to ściek - https://i.imgur.com/ofqniNc.jpg Żeby nie było Piasqun nic do ciebie nie mam, pozdro sreberko.

#blackpill #redpill #mgtow #logikarozowychpaskow #tfwnogf #zwiazki
pijekubusplay - Blackpill to chyba najlepszy content i stanowisko, na jakie może się ...

źródło: comment_1585757659rcdzgp7I21HnMjLsg7QAFM.jpg

Pobierz
  • 124
@Judger: No to pierwsze co musisz zrobić, to nauczyć się zarządzać swoim budżetem, a następnie zainwestować w swój rozwój zawodowy. Szukać lepiej płatnej pracy, by zwiększyć zarobki, równocześnie zapisywać wydatki i monitorować, czy przypadkiem gdzieś pieniądze nie przeciekają przez palce. To jest też zasadniczo rzecz, którą powinien umieć każdy (jak oszczędzać pieniądze i jak zwiększać swoje możliwości zarobkowe). I to jest większy problem niż wygląd akurat.

Poza tym nie trzeba mieć