Wpis z mikrobloga

Blackpill to chyba najlepszy content i stanowisko, na jakie może się natknąć nieatrakcyjny facet na wykopie i w internecie. Serio, dla brzydkiego faceta to kwintesencja tego co od lat przeżywał i z czym miał do czynienia, ale nie umiał tego nazwać i tłumaczył sobie że "kiedyś będzie lepiej" lub że "nie wszystkie takie są".

No właśnie ale tu w komentarzach wielka walka i oskarżanie blackpilla o coś, co zupełnie nie ma sensu i podstawy. Pierwsza i najważniejsza sprawa - blackpill jest dla brzydkich facetów. Dla naprawdę kiepsko wyglądających 1/10 czy 2/10. Którzy mają nieatrakcyjne mordy jak te w mojej grafice na dole. Cofnięta szczęka to #!$%@?ść over9999 i chyba 165cm wzrostu może się z tym równać. Sam jestem wyznawcą i zwolennikiem #redpill ale redpill jest dla przeciętniaka, który faktycznie może coś zmienić w swoim wyglądzie (tak w wyglądzie normikowy baranie, a nie charakterze) i z 5/10 wskoczyć na 7/10 chociażby przeszczepem włosów, lepszym stylem ubierania czy siłownią. Nie - setne z kolei mycie włosów nie zmieni tego że wyrosną nowe na łysej głowie czy potężnych zakolach - to uwaga do normików dających wam takie rady. Aż mi ich żal i mimo że jestem normikiem czyli normalnym facetem to nigdy takich chorych rad z dupy nikomu nie dawałem.

I jakie argumenty przeciwko mają przeciwnicy blackpilla? Żadne, bo nie można być przecwinikiem #blackpill bo blackpill to prawda. Blackpill to również nie jest żadna ideologia, bo podobnie jak siła grawitacji ona jest i tyle. Ale blackpill mówi żeby nic nie robić, on niszczy brzydkich chłopaków! Serio? Ja o takim czymś nie słyszałem. Faceci brzydcy sami się poddają po licznych porażkach z kobietami i przekonaniem ich do seksu. Zauważają że dalsze starania, randki nie dają im seksu. I dać nie mogą, bo mają słabe geny. A kobieta patrzy w kontekście seksu na wygląd i status.
Blackpill mówi że masz nie próbować podbijać? Kolejna bzdura cholera wie przez ilu pożyecznych idiotów rozpowszechniana. Możesz próbować i podbijac, blackpill niczego nie nakazuje. Tylko w pewnym momencie bez wyraźnych efektów wiesz że lepiej skupić sie na innych aspektach w życiu, bo seks z powodu haju hormonalnego nigdy nie będzie w twoim zasięgu. Co nie zmienia faktu że przy statusie czyli zasobach, będziesz mógł mieć owy seks lub związek ale będzie on oparty bardziej na roli bankomatu i tego że dajesz dziewczynie zabezpieczenie finansowe.

I na koniec - blackpill to kłamstwo? Setki facetów na tym tagu to potwierdzenie blackpilla. Wiec jak do cholery może być on nieprawdziwy? Blackpill kojarzony jest też niesłusznie z mizoginią ale takich osób jawnie nienawidzących kobiet jest może z 10%. Blackpill to jasne wytłumacznie, że jeśli nie masz sukcesów z kobietami to odpowiada za to twój wygląd i to że wyglądasz jak pół dupy zza krzaka, jak odpad genetyczny czy genetyczny śmieć. Bez obrazy chłopaki ale sami wieci że taka jest prawda, ja nie zamierzam was obrażać. Z racji kwarantanny taki dłuższy wpis, ale to nie koniec bo lepsze zostawiłem sobie na jutro ;)
Tu przykład jak blackpill jest prawdziwy, a bajeczki wciskane od mlodości w postaci bluepilla to ściek - https://i.imgur.com/ofqniNc.jpg Żeby nie było Piasqun nic do ciebie nie mam, pozdro sreberko.

#blackpill #redpill #mgtow #logikarozowychpaskow #tfwnogf #zwiazki
pijekubusplay - Blackpill to chyba najlepszy content i stanowisko, na jakie może się ...

źródło: comment_1585757659rcdzgp7I21HnMjLsg7QAFM.jpg

Pobierz
  • 124
Blackpill to również nie jest żadna ideologia, bo podobnie jak siła grawitacji ona jest i tyle


@pijekubusplay: dokładnie. Blackpill po prostu mówi o rzeczach, które były i są od zawsze oraz będą, to naturalne. Blackpill nie tworzy żadnej ideologii, nie tworzy niczego nowego, tam nie ma żadnych nowych twierdzeń - to prawda stara jak świat - atrakcyjni podobają się każdemu, brzydcy nikomu. Po prostu przedstawia ciemną, ale prawdziwą stronę tego czegoś
@pijekubusplay zgadzam się z Toba. właśnie problem jest w tym co piszesz - blackpill dotyczy tylko najbrzydszej części populacji, powiedzmy 0,1%. A na wykopie zatwardziali incele próbują kazdego poniżej 7/10 w to wciągnąć żeby mieli tak samo #!$%@?, jak oni. Z tym że oni mają to przez swoje lenistwo

To jak wujkowie, którzy wiecznie narzekają na swoje żony, ale na spędach rodzinnych "hehe anon kiedy ożenek, jak to tak 22 lata i
@Filareta: każda w jakimś stopniu patrzy na wygląd tak jak każdy w sklepie patrzy na cene towaru. Nie mówię że nie ma brzydkich facetów z okropnym charakterem jednak najpierw następuje weryfikacja wyglądu a nie charakteru. Myślisz że chady mają wspaniały charakter bo mają ładną buzie? Myślisz ze nie ma chadów którym rozpadają się małżeństwa czy związki bo mają straszny charakter który wychodzi po czasie? Są. Ale oni nie mają problemu doświadczyć
tam nie ma żadnych nowych twierdzeń - to prawda stara jak świat - atrakcyjni podobają się każdemu, brzydcy nikomu. Po prostu przedstawia ciemną, ale prawdziwą stronę tego czegoś zwanego rynkiem matrymonialnym w przeciwieństwie do tego co można zobaczyć bądź usłyszeć w social mediach, telewizji czy od niektórych ludzi, którzy po prostu z pewnych przyczyn nie chcą przyznać blackpillowi racji, często dlatego, że nawet nigdy się nad tym nie zastanawiali i może nawet
zgadzam się z Toba. właśnie problem jest w tym co piszesz - blackpill dotyczy tylko najbrzydszej części populacji, powiedzmy 0,1%. A na wykopie zatwardziali incele próbują kazdego poniżej 7/10 w to wciągnąć żeby mieli tak samo #!$%@?, jak oni. Z tym że oni mają to przez swoje lenistwo

To jak wujkowie, którzy wiecznie narzekają na swoje żony, ale na spędach rodzinnych "hehe anon kiedy ożenek, jak to tak 22 lata i kawaler"
Stwierdzenie, że brzydkim facetom jest trudno o seks, jest oczywiste. Nie ma w tym żadnej filozofii. A w blackpillu chodzi głównie o to. Więc w czym te kontrowersje? Bo niby "każdy zasługuje na miłość?" Bzdura.


@Reflexiej123: Sam nie wiem, blackpill to dla brzydkich gości oczywista prawda. Skąd zatem taki hejt i zwalanie że ktoś jest incelem na własne życzenie i gdyby tylko wyszedł pobiegać albo umył głowe to zarucha czy podnieci
Co blackpill oferuje w kwestii samorozwoju i pracy nad swoimi wadami?


Odpowiem za Ciebie - GÓWNO. Tak jak każda teoria uspawiedliwiająca lenistwo i przegryw.

O tym że to jakieś emocjonalne #!$%@? to już nawet nie będę się rozpisywał.

Zwykły, nic nie warty defetyzm.


@Perthro: Sam jestem ciekaw i nawet ciekawi mnie kto wymyślił termin blackpill. Czy to był jakiś kuc z reddita czy inny karachan itp. Jego należałoby spytać.
Blackpill