Wpis z mikrobloga

Witam mireczków! To był ciekawy miesiąc, chyba jedyny taki w naszym życiu :)- #dawisekzarabia <- obserwujcie tag jeśli chcecie widzieć moje zestawienia :)
W tym miesiącu zarobiłem: 362,48zł + myprofitland, którego nie liczę :). W tym miesiącu kurs walut dość podciąga moje zarobki :D!

ROZDAJO NA DOLE

Chcecie zacząć zarabiać? Warto wiedzieć, że w weekendy/święta jest bardzo mało ankiet, także jak chcecie dorobić sobie w weekend to nie róbcie sobie zbyt dużych nadziei, bądźcie cierpliwi i dajcie sobie więcej czasu! Istotne jest też to, że im dłużej jesteście to tym więcej ankiet macie.

Na tych stronach zarabiałem:

Ysense.com (stare clixsense) - portal po angielsku, ale wszystkie ankiety po polsku. Zarobiłem ~118,52zł. Najlepszy portal - Nie wiem czy czasem nie rekord, no ale wiadomo, mam wolne, a oni rzucają też dość dużo ankiet :). Polecam!


Opinie.pl - W tym miesiącu tutaj nawet nieźle, bardzo fajnie :). Mało ankiet, ale konto warto mieć, bo nie są aż tak źle płatne jak już są :D! Zarobiłem w tym miesiącu około 35zł


Surveyo24.pl - Zacząłem trochę ankiet tutaj robić i wskoczyła dwójka z przodu :)24,08zł, można zarobić o wiele więcej niż ja zarabiam, trzeba sprawdzać stronę i robić. Wydaje mi się, że jak się postaram to w przyszłym miesiącu dam radę 40zł tutaj wyciągnąć. Co ciekawe, jak daje wypłaty po np 5 dolarów i 10 centów, to wysyłają zaokrąglając w górę, czyli dostaję 6 dolarów. Więc dostaje się jakieś tam premie, fajnie :)



I-say.com - W tym miesiącu zarobiłem około 11,38zł. Dość mało ankiet, ale bardzo fajnie płatne. Bardzo mało ankiet w tym miesiącu, ale tak to już bywa, nie wszędzie może byc tak pięknie. Niski próg wypłat, bo od 2 euro :).


SWPanel (stare Studentswatch) - W tym miesiącu zarobiłem ~10zł. Kilka ankiet wypełniłem, są średnio płatne, ale miejcie konto na każdej stronie! Jak już wejdziecie to się nie przerażajcie, że są ankiety za 0 punktów, ich nie musicie robić, jak będą płatne to wyskoczą na pierwszym miejscu. Ważne - warto podać, że mieszkacie na wsi, ponieważ mają duży brak na takich ankieterów!


Coś innego. Gra! Jeśli graliście w plemiona lub coś tego typu to wam się na pewno spodoba!
MyProfitLand - Nic nie musicie wpłacać (chociaż możecie, żeby szybciej brać z tego profit). Na stronie rozwijacie swoją firmę, możecie otwierać inne firmy i również pracujecie u innych graczy. Gra strategiczna, obecnie z gry wyciągnąłem już masę euro, mogłem trochę więcej, bo zainwestowałem dalej w grę. Na początku będziecie ledwo się utrzymywać, ale potem wychodzą nawet fajne sumki :). Nawet jeśli by się na tej grze nic nie zarabiało to i tak bym grał! Po założeniu konta bardzo polecam ten poradnik - https://zarabiam.com/showthread.php?tid=158168. Pieniedzy z tej gry nie wliczam do ogólnych zarobków w moich podsumowaniach. Jak się zarejestrujecie z mojego reflinka to piszcie, to wam pomogę z wszystkim! Fajna gra do pasywnego zarobku.


Badanie Opinii - Krótkie czytelne ankiety. Ogólnie prawie zapomnialem o tym panelu, bo mi się przez przypadek karta zamknęła i może dlatego tylko ~7zł zarobiłem. Mój błąd!


Reaktor Opinii - Tutaj zarobiłem około 5zł, Daję temu portalowi jeszce chwilkę, ale powoli zaczynam się wkurzać :3


Prolific - Zarobiłem w tym miesiącu 119,5 zlotych - bardzo dużo dały mi dwie ankiety po 5 funtów. Ankiety są bardzo dobrze płatne, ale jest ich niewiele i trzeba na nie polować, bo jeśli nie wejdziemy w ciągu minuty w ankietę to ona przeminie. Jesli jednak już w nią wejdziemy i zrobimy ją sumiennie to nic nas nie odrzuci. Warto mieć otwartą przeglądarkę albo mieć wtyczkę do przeglądarki informującą nas o ankiecie.

Klub Kantar - Zdobyłem 810punktów - zależnie na co wypłacimy to będzie różna kwota. Ja wypłaciłem doładowanie do telefonu za 750 pkt, przelew za 1000pkt daje nam tylko 32zł :D. Policzę te punkty jako około 32zł

Z powodu trudnych realiów obecnego świata, aby wam umilić czas robię #rozdajo na Cities Skylines (#citiesskylines) . Brać udział może każdy z kontem starszym od tego posta. Wystarczy zaplusować :)

[ #ankiety #zarabianiewinternecie #zarobek #zarobki #zarabianie #internet #paypal #biznes #pieniadze #gry ]
Dawisek - Witam mireczków! To był ciekawy miesiąc, chyba jedyny taki w naszym życiu :...

źródło: comment_1585733563KlPHRf6QgfEvU01UXdIlGk.jpg

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
Odpowiadam już na jedno pytanie: Ile czasu spędziłem wypełniając ankiety?
Ciężko mi to policzyć, bo po prostu robię to podczas oglądania jakichś filmów na yt itp, ale raczej nie spędzam aktualnie więcej niż 30 minut nad ankietami dziennie. Weekendy to już wcale prawie :). Na początku spędzałem troche więcej czasu, bo trzeba nabrać automatyzmów :)
Dawisek - Odpowiadam już na jedno pytanie: Ile czasu spędziłem wypełniając ankiety?
...

źródło: comment_1585733624lwDoqQ97JQn3UmRMeNTVA6.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@ptasiek2: Kupuję nieaktywnych rekrutów i czekam aż ich środki po dwóch miesiącach ich nieaktywności przejdą na moje konto. To jeden z moich głównych zarobków oczywiście obok prowadzenia małej firemki i normalnej pracy w dobrym kraju ;)
  • Odpowiedz
@ptasiek2: Ja siedzę w Gibraltarze, ale każdy prywatny jest lepszy od publicznego, dlatego że m.in są mniejsze podatki ;). Był jeszcze jeden nad którym myślałem, Kosovo :). Żeby się dostać do takiego kraju, to ten miesiąc, dwa stazu trzeba mieć i pokazać że się umie jakoś trzymać regularne ;)
  • Odpowiedz
@Dawisek: Weź wytłumacz mi jak zgarniasz tyle hajsu z Ysense, bo w moim przypadku co próbuję wypełnić ankietę to raz wcześniej, raz później, ale ciągle odrzuca mi i podaje komunikat, że nie kazda ankieta wygrywa i próbuj dalej... i tak jest z każdą, a nad niektórymi siedzę nawet CAŁE 2-3 min xD
  • Odpowiedz
@pu100stan: Jeśli masz odpowiednio rozbudowaną sieć referali to pewnie tak. W moim przypadku wartości zgadzają się, ale tylko do tych bez polecenia jak Prolific. Reszta w dużej mierze jest uzależniona od ilości osób, które założyły konto z Twojego polecenia i jak dużo robią ankiet.
  • Odpowiedz
@macias0526: Kantar też jest bez refów, sprawdź ;d. Ysense jest polecane przez każdego, nie wiem dlaczego tak się u ciebie dzieje, ale wczoraj np miałem ankietę za 4$, do której dostało się wiele osób z forów na fb ankieciarzy na których jestem ;d. Nie powiem, że refy nic nie dają, ale szczerze mówiąc są to groszowe sprawy.
  • Odpowiedz