Wpis z mikrobloga

Elo mirasy, od półtora miesiąca ja i ziomeczek ze #studbaza pracujemy w mieszalni cementu. Praca oficjalnie w godzinach 8-16 tylko trzeba przyjsc o 6 bo 2h rozgrzewaja sie maszyny wiec sila rzeczy 10h dniowki. Ostatnio przyszedł szef i zrobił zebranie starej ekipie (nas nie wezwal), slychac bylo jakies krzyki, wyzwiska itp ale nic konkretnie bo maszyny zagluszaly. Po 15 minutach wyszli, #!$%@? na maxa a zwlaszcza taki 1 janusz-debil co go chyba za jakiegos samca alfa uznaja bo ma najwiekszy brzuch i najdluzsze wasy ( ͡° ͜ʖ ͡°). Polazl do biura, wychodzi po 3 minutach i z morda do nas, ze jak smielismy wpisywac w grafiku, ze pracujemy po 10h skoro praca rozpoczyna sie od 8 XDD. I gada debil że oni #!$%@? od 10 lat przychodza do roboty 2h wczesniej zeby rozgrzac maszyne i nie biora za to pieniedzy XD Czaicie, drze sie ze ruchamy szefa na hajs i tak sie nie robi XD Mowie mu, chlopie jestem 10h w pracy to mam miec zaplacone za 10h a nie za 8 to ten hurr durr jakiego swiat nie widzial. Oto, prosze panstwa, filar polskiej gospodarki, boomersi XDDDDDDD

#pracbaza #bekazpodludzi #heheszki #pdk
  • 38
@labla: Wiem że #pdk ale kiedyś pracowałem miesiąc czy dwa w takiej firmie. Generalnie praca zaczynała się od 7 (zbiórka na warsztacie), ale wszyscy przychodzili o 6 żeby zapakować samochody i dojechać na miejsce pracy na 7. Wszyscy byli #!$%@? na mnie, bo ja przychodziłem na 6.45-50 żeby mieć czas na przebranie się i o 7 być gotowy do pracy. W ogóle jeszcze proponowali żeby na miejscu do którego dojeżdżaliśmy do
@Pawell_17 Firma z Czeladzi na Śląsku co autolawetami wożą nowe samochody to kierowcy zaczynają pracę dopiero w Zgorzelcu, od Zgorzelca maja liczone km a do granicy na magnesie lecą to jest jakieś 4h tirem ¯_(ツ)_/¯
@labla: śmiechem żartem ale po maturze pracowałam parę tygodni w kebsie, który otwarty był od 7:30 do 20:30. Oczywiście trzeba było przyjść pół godziny wcześniej żeby wszystko przygotować i rozgrzać maszyny a po zamknięciu posprzątać i pochować produkty. Klientów było tylu że nie dało się tego ogarnąć w godzinach otwarcia. Za ile godzin Janusz płacił? :D tylko za godziny otwarcia, kij że robiłam godzinę dłużej.
Eh, 5ziko/h, potem 0,5zl podwyżki, oczywiście