Wpis z mikrobloga

Takie moje ostatnie nabytki. Coty Aspen i 4711 kupione jako alternatywa do dezynfekcji rąk w pracy, a Nautica Voyage i Guerlain L'homme Ideal Cologne kupione na najbliższe miesiące. Zaskakujące jest to, że najlepiej chyba wychodzi z tego Aspen głównie ze względu na trwałość (trzyma co najmniej 4-5 godzin, a nawet całą dniówkę w pracy), co jak na wodę kolońską jest chyba czymś niesamowitym. Guerlain zapach całkiem przyjemny, imho nie do końca koloński, z początku intensywny ale niestety po godzinie praktycznie nic nie czuć, a opierając się na recenzjach trwałość miała być właśnie duża. Z Nauticą jest jeszcze gorzej, bo sam zapach nie jest mocno wyczuwalny i jeszcze szybciej się ulatnia, 4711 dłużej jest wyczuwalny xD
Znacie coś podobnego do Guerlain, tylko z większą trwałością?
#perfumy
guru8 - Takie moje ostatnie nabytki. Coty Aspen i 4711 kupione jako alternatywa do de...

źródło: comment_1585499481MEYDbVCrzxR9FPHNctIV2u.jpg

Pobierz
  • 20
Znacie coś podobnego do Guerlain, tylko z większą trwałością?


@guru8: Psikaj więcej i potestuj go dobrze. Z otwarcia szybko nic nie zostaje ale zapach świeżych migdałów na mnie leżał z 4-5h więc jak na takie lekkie perfumy bardzo spoko.
@robvan: No to coś kolejnego do obczajenia w przyszłości xD
@C_H_M_I_E_L_U: https://www.perfumomaniak.pl/Home/Results?criteria=yGNYeL4rtthT2Ug5IE8WrA%3D%3D
Ja brałem z Allegro, bo kupowałem kilka sztuk ze smartem
@szwe: Testuje je gdzieś od dziesięciu lat, więc dają radę, produkcja jeszcze przed reformulacją. Teraz już takich nie robią
@chuckmls: Flakon za dwie dychy a trzyma cały dzień, no rewelacja
@malani: No właśnie u mnie trzyma gdzieś do dwóch godzin, później się robi bardzo bliskoskórny.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@guru8: mam Guerlain Cologne i trzyma całkiem długo, dziwne że u Ciebie tak krótko leży (mam batch z 06/2018). Osobiście spodziewałem się trochę innego zapachu, na mojej skórze tworzy dosyć mydłowy zapach. Aspen kiedyś kupię sobie albo tacie, zależy jak go będzie pachnieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@czz17: Hmm, nie jestem jakimś specjalistą zapachowym, ale Aspen jest podobny do Davidoff Cool Water, wydaje się być bardziej leśny, 4711 jest za to bardziej ziołowo cytrusowy. Generalnie 90 ml kosztuje 16 złotych, trwałość do godziny, zapach fajny ale jeżeli chcesz go używać na co dzień to raczej odpuść, poza tym jest raczej mało współczesny. Natomiast jeżeli chcesz go używać po goleniu, do dezynfekcji albo jesteś fanatykiem perfum to czemu nie,
@Volan: No właśnie dałem jakieś dwie godziny temu dwa strzały na zgięcie w łokciu i aktualnie ledwo wyczuwalny ¯\_(ツ)_/¯ A jak rozszyfrować batch code?
Aspena za taką cenę to bym brał dla całej rodziny.


Co do CW mi osobiście na początek nie podszedł, dopiero niedawno wyczaiłem że Aspen i CW są bardzo podobne, Cw mi się jakiś dziwny wydaję, ale będę musiał go dać jeszcze na testy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@chuckmls: kiedyś sprawie sobie próbkę GIT bo czuję że by mi się bardzo spodobał :D do kompletu brakuje Ci Rehab Champion Black ( ͡ ͜ʖ ͡) I jeszcze Al Hamarain Adventure Knight
@guru8: Ciekawe, bo ja mam z Nauticą zupełnie inne doświadczenia, tzn. jak jej używałem w zeszłym roku, to zaczynałem mieć jej pomału dosyć po całym dniu w pracy, może nie napisałbym, że pachniały te perfumy bardzo intensywnie, ale wyczuwalne były i nie dawały o sobie zapomnieć.