Wpis z mikrobloga

Jeśli zastanawialiście się kiedyś jak to jest, że w takich dużych sklepach wielopowierzchniowych nie ma wielu kamer a tylko kilka gdzieniegdzie - już śpieszę z odpowiedzią ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Otóż, w każdym takim sklepie (jak np Auchan czy Leroy Merlin) kamery ukryte są w takich długich srebrnych rurach. W środku są szyny i na nich poruszają się kamery.

Na następnych zakupach zwróćcie uwagę ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

#ciekawostki #zakupy #auchan #leroymerlin
Lapidarny - Jeśli zastanawialiście się kiedyś jak to jest, że w takich dużych sklepac...

źródło: comment_1585410594RUdYfCeaKhniePVtN0laKc.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lapidarny: Nie wiem czy to tylko dotyczy Auchana i Leroy ale ja pracowałem kiedyś (dawno) w ochronie stałej Tesco i na wybiegu i na monitorach). Doskonale wiedziałem gdzie i ile kamer jest bo je obsługujesz na monitoringu.

W Tesco nie było takich zaawansowanych rzeczy jak ukryte kamery na taśmach.
  • Odpowiedz
@Lapidarny: nie wiem czy są takie kamery, ale kiedyś widziałem jak kasjerka podpisała jakaś kartkę i włożyła do takiej specjalnej rury i ta kartka poleciała gdzieś. Tak jakby wysłała ja takim metrem xd
  • Odpowiedz