Wpis z mikrobloga

@khaes o nie, wtedy byłby chujem leniwym, bo kaski facet to sport uprawia a nie siedzi na dupie i żre jak świnia
To jest taki typ kobiety dla której czegokolwiek byś nie zrobił, to jest źle
  • Odpowiedz
@Iryterp: no i powiedzcie mi, zalozmy ze facet slyszy cos takiego latami, ja bym ostrzegl raz drugi zeby sie tak do mnie nie odnosic ale pewnie bym w koncu z-----l w ten glupi pedzel, i juz widze jakby ze mnie zrobiono regularnego kata, zabrano dziecko etc.. eeh z-----e to jest :/
  • Odpowiedz
taki filmik ma jakas geneze


@roon0koh: Może geneza jest taka, że chciał mieć powód do nagrania toksycznego zachowania partnerki i tego w jak wulgarny sposób się wysławia przy dziecku, a ta żonglerka była tylko pretekstem do włączenia nagrywania. Odnieś to do sytuacji Johnny'ego Deppa i Amber Heard. Toksyczna partnerka bez skrupułów dążyła by zniszczyć karierę facetowi, którego gnębiła fizycznie i psychicznie. Z automatu został skazany na lincz publiczny aż nie
  • Odpowiedz
@Iryterp: Zachowania tej szmaty i k-------a przy dziecku nic nie tłumaczy. Z drugiej strony jakim trzeba być dzbanem, żeby r------ć z kopa telewizor żonglując srajtasmą XD C--j, ja na miejscu gościa i tak bym szedł w zaparte i wydarł na nią ryja zanim ona wydrze na mnie, a nie jak cipeusz przyjął pozycje obronną i leżał bez słowa na podłodze XD Tylko dziecka szkoda w tej sytuacji.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Iryterp: Bałem się odpalać tego filmiku przez parę dni, ale w końcu mnie naszło.
Przecież to jest do zgłoszenia do opieki społecznej, z taką p------ą matką nie wróżę nic dobrego córce.
  • Odpowiedz
@Iryterp: dla mnie to raczej smutne. Typowa dysfunkcyjna rodzina, wszystko obserwują dzieciaki. Tam już nie ma miłości - jest czysta nienawiść, żale i niedopowiedzenia. Zamiast iść na terapię i zacząć się do siebie odzywać z szacunkiem... to takie rzeczy latają po internecie...
  • Odpowiedz
@Iryterp: przedwczoraj kolega wysłał mi ten filmik, pewnie z zamiarem poprawienia mi humoru, ale tak szczerze i z całego serca tpyowi z filmu wspólczuję, i koledze tak samo napisałem. Gość ma p--------e, to tylko telewizor, lub inne szkło. Naprawi się lub kupi nowe. A laska widać, że ma frustracje i wyżywa się teraz na całym świecie bo z braku laku przyjęła łaskawie do siebie "beciaka", a nie jakiegoś massimo z
  • Odpowiedz
Ale to jest idealny obraz różnic między facetami a kobietami.
Kobiety bardzo racjonalne, chodząca praktyczność, a faceci fantazja i trochę dziecka w sobie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz