Wpis z mikrobloga

Dzień dobry,
Czy specjaliści z tego portalu udzielają porad gdzie znaleźć chłopa do związku 30+?
Mam do opchnięcia laseczkę dość ładną, dosc ogarnięta, samodzielną i zarabiającą, z super charakterem, bez bombelkow i byłych mężów, która nie umie w internet - tindery odpadają.
Szukamy pana o podobnych parametrach.
#wykoppoleca #mirekszukazony dla zasiegu.
  • 247
@GwachQar: no to musze zapytać: ja zban te aplikacje tylko ze sluchu, Tinder i badoo, z opisu wykopków brzmi jak apka TYLKO do ruchania, a to raczej nie ten typ dziewczyny (tak tak, naskakala sie itp, blabla). Czy mam mylne wrazenie?
Kolezanka z pracy znalazła sobie miłość na portalu Zaadoptuj faceta, ale nie wiem cxy to jest cos tak popularnego wsrod normikow jak tinder.
@aterazprzejdzie: nie jest apką tylko do ruchania - oczywiście ludzie są różni, ale to tak jak wszędzie generalnie. Za to ogromnym plusem jest, że ma się relatywnie szybki i dobry dostęp do ludzi, których być może nie miałoby się szans spotkać, mimo iż żyją gdzieś obok, a są wolni (no zazwyczaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)) i potencjalnie zainteresowani, a już zwłaszcza w takim mieście jak Warszawa. Jak
@HansLanda88: tylko nie wiem czy będzie miała szanse przebicia. To spokjna dziewczyna, pomaga chorym zwierzetom, duzo siedzi na wsi pomagając rodzinie w gospodarstwie, hobby ma dosc spokojne, jest kulturalna, lubi dobre kino, teatr, koncerty kameralne. A na tindku to raczej liczy sie sucza morda w rodzielczosci 4k i opis szalonej wyzwolonej i pewnej siebie dziewczyny. No ona taka nie jest
Choc to wesola i usmiechnieta dziewczyna.
@aterazprzejdzie: ma szansę przebicia jak nie jest brzydka. Na tinderze są: szlaufy z cycami na wierzchu- to prosta sprawa co z nimi zrobić.
Druga grupa to instagramerki, które szukają większego fejmu- rzadko tu bywam, złap mnie na insta xD.
Trzecia to normalne laski, które są samotne i nie mogą sobie znaleźć faceta z różnych powodów--wtedy maja normalne zdjęcia, piszą w opisie coś o swoich pasjach itd. Chociaż częściej nie mają opisu.