Wpis z mikrobloga

@piotrlionel w #!$%@? tego jest, np to że mogę wyskoczyć do kina z buta, do kawiarni, do znajomego, jak chce pojechać 20km to se śmignę zbiorkomem nachlany, wszelkie wydarzenia kulturalne są w mieście, nie na wsi.

Na wsi to można emeryturę spędzać doglądając ogródka, a nie młodość.
  • Odpowiedz
@Zabi96: Bitcoin już odbił, a giełdy cały czas w dół ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niech to pięknie wszystko płonie. Pieniądz fiducjarny będzie zabity hiperinflacją, ludzie którzy mają w #!$%@? bitów znowu napompują kurs, a 200m2 apartamenty na ostatnich piętrach w dużym mieście będą po 6k za metr xDD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pilaf: dla mnie to dowód do mojej, wyrażonej wyżej tezy - ten, kto wystawił, jest tym legendarnym młodym małżeństwem z ulotki, chcacym kupic za gotowke nawet zadluzone mieszkanie. Pytanie tylko jaki procent transakcji stanowiły takie wlaśnie zakupy. Moze okazac sie ze banka byla dlatego, ze procent transakcji tego typu byl wysoki. I okaze sie, ze rzeczywisty popyt jest duzo nizszy
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wojteksrz: ewidentnie widać przeciez ze zdjec, ze mieszkania sa na roznym etapie inwestycji - jedno gotowe, dwa niemal, a czwarte w trakcie remontu. Ewidentnie wskazuje to, ze celem był flip i szybka sprzedaz z zyskiem.
  • Odpowiedz