Wpis z mikrobloga

Ale bańka pięknie jebnie :) Oto moja prognoza dla #krakow a jak tam #warszawa #wroclaw #trojmiasto #lodz? Też się spodziewacie takich spadków i żniw za rok? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Największą bekę mam z ludzi którzy wzięli #kredythipoteczny w ostatnim roku xD Będziecie spłacać 700k za klitkę wartą 200k :P

#mieszkaniedeweloperskie #nieruchomosci #bekazpodludzi ##!$%@? #kupnomieszkania #gospodarka #ekonomia
S.....b - Ale bańka pięknie jebnie :) Oto moja prognoza dla #krakow a jak tam #Warsza...

źródło: comment_15846172243jv2bS4Ow6GnfrZPIfkhpT.jpg

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
@krisak13: To co piszesz jest prawdą, ale ceny mieszkań spadną jeśli to dziadostwo zostanie z nami na dłużej, np. do czerwca. Kiedy do czerwca gospodarka będzie wyłączona z obiegu, a wiele ludzi straci prace, być może pensje pójdą w dół, do tego należy dodać zwykłą niepewność o jutro, to decyzja odnośnie zakupu mieszkania będzie odłożona w czasie. Rynek nieruchomości na taką sytuację musi zareagować korektą.
  • Odpowiedz
Wzrosty cen wyhamują po dwóch latach wrócą do normy. Rynek dostanie kubeł zimnej wody - był bardzo potrzebny. Ceny nie spadną bardziej niż 10%.
  • Odpowiedz
Największą bekę mam z ludzi którzy wzięli #kredythipoteczny w ostatnim roku xD Będziecie spłacać 700k za klitkę wartą 200k :P


@Scaab: no beka w #!$%@?. Ludzi spotka największy kryzys od 100 lat i do tego będą wisieć bankowi majątek. Stracą pracę, dobytek, pójdą kraść. Bekę będę miał, jak pójdą ukraść tobie.
  • Odpowiedz
@Scaab: Nic nie spadnie bo za dużo ludzi kupiło mieszkania jako lokatę kapitału i rynek nawet jeśli sztucznie to będzie trzymał poziom. Deweloperzy patrząc na to nie będą opuszczać cen, bo po co w takiej sytuacji ? Te wszystkie prognozy są mega zabawne xD
  • Odpowiedz
@aleksander-sailor: hehe, widzę że nerwy powolutku puszczają i argumenty ad personam to ostatnia rzecz gdy logiki brakuje.
Nie przejmuj się tak, jakoś to będzie, moge ci przelać 5 złotych na harnasia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz