Wpis z mikrobloga

@ethics: ja #!$%@? nie czaje tego komentarza
1. jakie rozowe maszyny
2. skad wiesz, ze biora na kredyt i ile placa za maszyny? a jakby ktos mordownie robil na kredyt to tez byloby zle?
3. kto chce sie podobac dziewczynom i ludziom z korpo? ci co kupili rozowe maszyny za 100 tys.?

typie #!$%@? skoncz (podstawowke)
Niech powrócą stare dobre czasy siłownianych piwnic gdzie chodzą tylko nieliczni, którym na czymś zależy a nie dlatego, że to modne


@ethics: zauważyłeś że od ostatnich 20 lat od groma nowopowstałych miejsc pracy to praca biurowa? Jakie widzisz inne możliwości utrzymania swojego zdrowia w jakotakich ryzach bez tych siłowni? Bieganie wszystkiego nie załatwi. Nie chcemy wyglądać jak amerykanie
@psposki: Kurde ja do takiej chodzę i jest git
Na całe szczęście nie robię na poważnie martwego bo jedyne miejsce gdzie można na dłuższy czas wygodnie ustawić sztangę do martwego jest niewypoziomowane XD
Poza tym dosłownie niczego mi nie brakuje, ale gdybym miał blisko konkretną fajną sieciówkę to bym na pewno wypróbował i być może zmienił. Nie ma co się upierać, że mordownie są obiektywnie lepsze, to zależy
@ethics: coś w tym jest, chodziłem na taką "piwniczną" siłownie kilka lat. Nie było tam przypadkowych ludzi, nikt nie trzaskał selfików, nikt nie urządzał sobie długich i głośnych rozmów telefonicznych, nikt nikomu nie #!$%@?ł się bez pytania między serie. Teraz chodzę na "modną" siłownie i bywa rożnie, nieraz człowieka #!$%@?ą
@ethics: kolorowe siłownie przyciągają gówno a mordownie największych dzików. Wolę małą mordownie z kilkoma stałymi bywalcami co biorą ten sport na serio niż wielką kolorową fitness gym gdzie każdy przychodzi się tylko pokazać a maszyny są zrobione po to abyś się nie przemęczał.
@ethics: A co Ty ruchasz się w szatni z tymi dzikami, że Ci ich brakuje? Może zacznij się skupiać na treningu, a nie jak #!$%@? rozglądasz się po siłowni i próbujesz podbudowywać swoje ego #!$%@?ąc się do ludzi, którzy traktują to jedynie jako formę spędzania wolnego czasu. Masz dalej stare mordownie to na #!$%@? się pchasz do sieciówek? Przeszkadzają Ci leasingi to sam właduj gruby hajs w interes o niskiej stopie
  • 3
@ethics sa duze silownie gdzie tez jest klimat i sa ludzie co dzwigaja. A wole miec duzo sprzetu, dobre sztangi, podest i duzo maszyn hamera niz zapyziala ciasna piwnice.
Hamery do budowania sylwetki sa bardzo dobre. Znacznie mniejsze ryzyko kontuzji. Minus taki ze wchodzi na nich przewaznie tylko 4 talerze 25kg na strone. I jest to ich jedyny minus