Wpis z mikrobloga

Sytuacja na polskim rynku matrymonialnym jest d r a m a t y c z n a - - Chady ruchają wszystko co się rusza, tzn. loszki w łóżkach. Kobieta z dobra podstawowego stały się elementem spekulacyjnym - ich niedostępność rośnie w nieskończoność a młodych mężczyzn którzy potrzebują mieć partnerkę nie stać na zapewnienie sobie minimalnej atrakcyjności . Wartości loszek w Krakowie, Warszawie Wrocławiu i Trójmieście tak poszybowały, że aby mieć dziewczynę trzeba być Chadem MINIMUM 180cm.

PIS z tym nic nie robi ale My - towarzystwo Partnerka dla Wszystkich (PdW) postulujemy następujące zmiany:

1. Wprowadzenie podatku kastralnego (0% dla pierwszej, 20% dla drugiej, 50% dla trzeciej i kolejnej wyruchanej loszki) - ma to na celu utemperowanie kasty chadów ruchających kilkanaście loszek na zmianę.
2. Zakaz związków krótkoterminowych dla normików - powinni oni żyć w małżeństwach które zostały stworzone do tego celu.
3. Podwyższenie wymagań społecznych do poziomu gwarantującego zysk z stałego partnera lepszy niż przelotne związku - nie może być tak że chad woli boltzować alternatywki na przemian zamiast żyć z jedną, dobrą, ułożoną loszką
4. Koniec z ocenianiem po wyglądzie- każdy powinien sam zapracować na własną loszkę, nie może być tak że jeden dostaje wygląd 8/10 za darmo od rodziców przez co jego sytuacja jest lepsza od incela starajacego się od 10 lat o dziewczynę.
5. aplikacje randkowe – rząd powinien tego zakazać!!!

#zwiazki #blackpill #redpill #heheszki #przegryw #pasta #stulejacontent ##!$%@? #gospodarka #chad #tinder #tfwnogf #podrywajzwykopem #zwiazki #ladnypan #chadowezycie #bekazpisu #pdk #danzinger
Danzinger - Sytuacja na polskim rynku matrymonialnym jest d r a m a t y c z n a - - C...

źródło: comment_1584278950bHKjJxApTzMCG4TWyyCdBP.jpg

Pobierz
  • 11
@Danzinger: Wzrost uja daje mam 182, fotki dowalone maksymalnie jak się da i bieda aż piszczy. Chyba że jestem tak durny że ten opisem odgadniam. W Tajlandii, Dominkanie tam jestem chadem :D Jedyne racjonalne wytłumaczenie to gęba. Spasujesz Julce z gęby to chociaż w opisie będziesz miał przepis na bigos to pyknie.