Wpis z mikrobloga

Kanał: TVP INFO
Program: #jedziemy

Główni bohaterowie:
- Michał Rachoń (PiS)
- Jarosław Jakimowicz (Skup katalizatorów)
- Sławomir Jastrzębowski (kiedyś SE, teraz czopek PiSu)
- Rafał Otoka-Frąckiewicz (nie wie którędy wejść w dupę PiSowi)

Temat: #koronawirus

Główne tezy:

- Grodzki nie powinien robić badań, bo hehe gupia opozycja
- Hehe gupie elity
- Nie można się przejmować jakimś tam wirusem, bo "trupów jest mało" oraz "jest niewielka siła rażenia"
- Koronawirus powstał po to by odciążyć ZUS
- Ten wirus nie atakuje dzieci. A jeżeli ktoś jest dziecinny, to może czuć się bezpiecznym
- Niech kobiety myją swoje krocze i będzie dobrze

Tego dowiedzieli się w porannym programie Polacy z #tvp.

To nie jest szambo, to chlew obsrany gównem.

#bekazpisu #neuropa #polityka
Tumurochir - Kanał: TVP INFO
Program: #Jedziemy

Główni bohaterowie:
- Michał Rac...

źródło: comment_1583839254qN1xxpQSopioF6nghSVOo8.jpg

Pobierz
  • 51
@KisielRock: Pamiętam jak liceum byłem wielkim fanem Jarka Jakimowicza. Oglądałem młode wilki chyba ze sto razy. Cały pokój miałem w jego plakatach. Chciałem być taki jak on, wyglądać jak on i mówić jak on.
Pewnego dnia zobaczyłem go jak jadł hamburgera w jednym z warszawskich maków. Wyrwałem kartkę z zeszytu i podszedłem do niego. Dukając poprosiłem o autograf, a on odwrócił się, popatrzył na mnie i żując bułkę odpowiedział tylko: "a
@Tumurochir: @KisielRock: Pamiętam jak liceum byłem wielkim fanem Jarka Jakimowicza. Oglądałem młode wilki chyba ze sto razy. Cały pokój miałem w jego plakatach. Chciałem być taki jak on, wyglądać jak on i mówić jak on.
Pewnego dnia zobaczyłem go jak jadł hamburgera w jednym z warszawskich maków. Wyrwałem kartkę z zeszytu i podszedłem do niego. Dukając poprosiłem o autograf, a on odwrócił się, popatrzył na mnie i żując bułkę odpowiedział
papaj2137 - @Tumurochir: @KisielRock: Pamiętam jak liceum byłem wielkim fanem Jarka J...

źródło: comment_1583845551wHTRlo30CNivtmqEHR8NUd.jpg

Pobierz