Wpis z mikrobloga

Brawo! Nareszcie!

Lada chwila pewnie się wezmą za stare diesle i konkretną kontrolę emisji spalin. Świetna wiadomość z rana! #dziendobry

Niestety za paywallem, całości nie przeczytałem, ale wiadomość dobra! #takaprawda

https://krakow.wyborcza.pl/krakow/7,44425,25770507,krakow-zegna-grodzone-osiedla.html

#deweloperka #budownictwo #mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie #krakow
Pobierz motaboy - Brawo! Nareszcie! 

Lada chwila pewnie się wezmą za stare diesle i konkretn...
źródło: comment_15837384608jj7KEQ7W20LmrtnICi9XG.jpg
  • 192
@JohnShelby: z pewnością na twoim osiedlu jest czyściej niż na ogrodzonym. Mmm już widzę te ilości kiepów na chodnikach i upierdzielone ławki. Na grodzonych osiedlach przynajmniej ludzie nie zachowują się jak małpy na wybiegu
@Drail: Powiem Ci tak - brudno nie jest. Z ewentualnych minusów to faktycznie w lato może zdarzyć się, że ktoś urządzi sobie wieczorne posiedzenie na ławce i zostawi 2-3 puszki po piwie.
@motaboy ale oni chyba odgardzaja swoją prywatną działkę, a nie działkę miasta. Głupota jakich mało. Idąc twoim tokiem myślenia powinniśmy zakazać grodzić się właścicielem domów jednorodzinnych. Mieszkam na ogrodzonym osiedlu i mieszka się o wiele lepiej i spokojniej w stosunku do osiedli otwartych. Nie ma menelstwa i syfu. Zwykłe ograniczanie wolności ludziom.
@motaboy No nie rozumiem za bardzo. Jeśli działka ma jednego właściciela, to może być odgrodzona, a jeśli kilku to już nie? XD Dlaczego chcesz zabronić prywantym osobom odgrodzenia swojej działki?
@motaboy: Tak. Jestem na grupie, gdzie się pobudowy cebulaki, znaczy no, nowe osiedle itd i mam straszną bekę, jacy Ci ludzie są nieporadni. Ktoś rzuca komuś kiepy na ogródek - ch%j; wrzucam post na fejsa, zamiast pójśc do sąsiadow i porozmawiać itd XD
No i na tych ogrodzonych osiedlach zazwyczaj odległośc do drugiego bloku to 20m, że można na luzie patrzeć co robi somsiad. Chów klatkowy p0laka.
Dla mnie strzezone osiedla
@motaboy: bardzo ciekawa dyskusja. Zasadniczo zgadzam się z Tobą. Akurat temat płotów jest tematem który chciałem poruszyć w następnym odcinku o problemach polskiej przestrzeni. Postaram się wziąć pod uwagę wszystkie tutaj przytoczone argumenty.

Poniżej poprzedni film z tej serii.
peetee - @motaboy: bardzo ciekawa dyskusja. Zasadniczo zgadzam się z Tobą. Akurat tem...