Wpis z mikrobloga

Pracownicy FCA Poland żądają od związkowców: „Zacznijcie myśleć o naszym losie, bo nie będzie Was bez nas”

"Propaganda anty pracownicza ruszyła i jak kula śnieżna nabiera tempa. Deprecjonowanie zaangażowania załogi w proces produkcyjny i wyśmiewanie zmęczenia oraz frustracji załogi to codzienność w FCA Poland. Zakładowa służba bezpieczeństwo tzw. REPO działa. Jednak zdrowie pracowników zaczyna szwankować i ludzie zaczynają „padać jak muchy”. Pisaliśmy o zwiększonej ilości interwencji załogi zakładowej karetki z pogotowia na liniach montażowych, nikogo to nie zmusiło do refleksji. A to dopiero wierzchołek góry lodowej. W minionym tygodniu doszło do tragedii, był zawał faceta na pędzącym wózku? W tej chwili są tylko straty materialne? Następnym razem będą już ofiary? Czy tragedia, a może tym razem prokurator zmusi do przestrzegania prawa na Turyńskiej 100 w Tychach? Bierność PIP jest przecież standardem od wielu lat!"

#polska #tychy #bielskobiala #fcapoland #motoryzacja #praca #zwiazkizawodowe #nszzsolidarnosc #fca #przemysl #pracownicy #spoleczenstwo #repo
MagicPiano222 - Pracownicy FCA Poland żądają od związkowców: „Zacznijcie myśleć o nas...

źródło: comment_1583680538lDPs8fWnv39Z3MKnSZXxGo.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
proszę o Kontakt na pw osoby które chcą cos ugrać na aferze z fca


@MilionoweMultikonto: #!$%@? ugracie na "aferze w fca". Produkcja składa się głównie z beduinów i #!$%@?. Co chcecie ugrać, jak co drugi by dupę szkłem wytarł i sprzedał kogo popadnie za jakiś marny profit. ( ͡ ͜ʖ ͡). XD
  • Odpowiedz
proponuję coś potężniejszego i korzystniejszego niż strajk


@MilionoweMultikonto: powiem tak. Pracowałem w FCA coś circa trzy lata z hakiem, z czego ponad dwa lata jako brygadzista na produkcji (co mnie dziwi bo nie dość że byłem mega #!$%@?ący dla "lower i upper management'u, to nikogo o zdanie nie pytałem, a w dodatku otwarcie gardziłem związkami co tylko przysparzało mi "przyjaciół" również wśród roboli) - FCA jest sopko, to właśnie ludzie którzy
  • Odpowiedz
w jaki sposób byłeś mega #!$%@??


@UjekF: sorki za obsuwę. ;) Np.:
Miejsce akcji: rejon obok pojemnika na braki (nieudane półfabrykaty) z produkcji dla pewnej niemieckiej spółki). Mój odcinek był długi na jakieś 180- 200 metrów (kilka maszyn) więc z lenistwa wywaliłem do braków niemieckich detal dla klienta włoskiego.

Kierownik produkcji: hej anon, czy ja jestem głupi czy w tym pojemniku na braki są dwa różne detale?

Ja: Tak. ( ͡
  • Odpowiedz