Wpis z mikrobloga

@Kotlet_Rybny: Hammerhead Karoo

(proszę kupować Karoo, rozwijane stale urządzenie, to może im więcej pieniążków w kieszeni Panów Hammerhead, tym więcej opcji dodadzą mi do urządzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°))

A tak całkiem serio, to po ostatnich aktualizacjach nawigowanie po śladzie działa bardzo dobrze, dla mnie to też kluczowa opcja.
@anthoris: Tak, pierwsze wrażenia były średnie, głównie przez problemy z nawigowaniem w terenie. Jednak dali większą aktualizację w tej kwestii, plus dostałem łatkę na błąd, który crashował mi nawigację. Z tego co rozmawiałem z supportem, był to jakiś mało spotykany błąd, z moim nakierowaniem udało im się znaleźć przyczynę i w nagrodę dostałem darmowe drugie mocowanie ¯\_(ツ)_/¯

Mniej popularny jeszcze, to pewnie nie słyszałeś, ale po black friday, gdzie sprzedawali w
@WuERA: To akurat plus dla mnie, nie trzeba tracić cennych kilkunastu sekund na wyłączenie wszystkich badziewnych, irytujących dźwięków w opcjach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A dodali niedawno jakieś dźwięki, alerty przez blueetooth, ale nie testowałem, nie potrzebuję.