Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 31
@sEB-q: Mnie udało się nawet przeczytać jego książkę. Szanuję to co zrobił, żaden inny postkomunistyczny kraj nie rozwinął się po upadku ZSRR w takim stopniu jak Polska, a tylko on miał jaja, by wybrać opcję zero. Nawet takie zjawiska jak uwłaszczenie nomenklatury były tego warte. A ty dalej wiedza z memów rozumiem?

@niepodszywamsiepodbiauka: a opisał o przetraceniu kręgosłupa polskiej przedsiębiorczości? Ustawieniu na sztywno złotówki do dolara przy inflacji 200%? I
@niepodszywamsiepodbiauka

żaden inny postkomunistyczny kraj nie rozwinął się po upadku ZSRR w takim stopniu jak Polska


Co xDDD Czechy choćby to już nas odsadziły, a reszta krajów typu Węgry, Estonia, Słowacja są na takim samym poziomie
Mnie udało się nawet przeczytać jego książkę. Szanuję to co zrobił, żaden inny postkomunistyczny kraj nie rozwinął się po upadku ZSRR w takim stopniu jak Polska, a tylko on miał jaja, by wybrać opcję zero. Nawet takie zjawiska jak uwłaszczenie nomenklatury były tego warte. A ty dalej wiedza z memów rozumiem?


@niepodszywamsiepodbiauka: tyle, że on nas rozwinął w stronę bycia podwykonawcami dla zachodu.

Przez pewien czas wręcz szkodził polskim firmom, żeby
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
I dotowaniu obcego ogromnego kapitału, które trwa do dziś?


@piter259: weź mi wytłumacz co oznacza ten bełkot, chciałem się pośmiać więc z chęcią poczytam twoje ekonomiczne wywody.

@fledgeling: oglądaj śmieszne obrazki i scroluj dalej
Mnie udało się nawet przeczytać jego książkę. Szanuję to co zrobił, żaden inny postkomunistyczny kraj nie rozwinął się po upadku ZSRR w takim stopniu jak Polska

@niepodszywamsiepodbiauka:
To nie jest prawda. Słowenia jest tu przykładem.

"
– Nie w podobnej skali co Polska. Przyjęły znacznie łagodniejszy model transformacji. W Czechach, Słowenii, na Węgrzech stopa bezrobocia była średnio o połowę mniejsza niż u nas i znacznie mniejszy był też obszar biedy. W