Wpis z mikrobloga

Cześć!

Tak jak obiecałem, wracam do swojego wpisu ze stycznia:
https://www.wykop.pl/wpis/46811651/czesc-jak-co-kwartal-publikuje-swoj-koszyk-inflacy/

zadeklarowałem się, że zrobię identyczne zakupy, jak na paragonie, który załączyłem we wpisie powyżej. Pomimo zbliżającego się zapewne hipermarketowego armageddonu związanego z pewną chorobą zakaźną udało się! Niektóre deficytowe produkty nawet w atrakcyjnej cenie :)

Poniżej załączam porównanie dwóch paragonów:

#finanse #inflacja #polska #budzetdomowy
panpele - Cześć!

 Tak jak obiecałem, wracam do swojego wpisu ze stycznia: 
https:...

źródło: comment_15834055826uZhlRMu9HMoPN6IBKvRh6.jpg

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
Ale pojechali z tymi pomidorami truskawkowymi w Twoim sklepie. W Lidlu wczoraj były po 4,79 zł w takim opakowaniu 250 g, a na Twoim paragonie po 6,99 złotych. W sumie to w tym roku były nawet 20 groszy taniej niż w Lidlu w styczniu 2019 według gazetki, bo z ciekawości sprawdzałem jak to się ma pod względem cen w odniesieniu do sezonowych promocji.


@Rimfire: bo OP robi zakupy chyba w
  • Odpowiedz
@Krupier: No właśnie zauważyłem, że bardzo drogo jakoś wychodzi. No ale pomysł zacny, bo ciekawe to zestawienie. Niedawno zrobiłem wpis gdzie wyszukiwałem w marketach i ich gazetkach promocje na produkty ze słynnego paragonu prezydenta Dudy jak robił zakupy w 2015 roku, i wyszło że dało radę znaleźć je nawet taniej niż pięć lat temu, bez Kinder Niespodzianki i jaj. Żeby było jasne, to były często promocje typu "kup 3 zapłać
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Krupier W kerfurze robię zestawienie kwartalne, to paragonowe jest z Auchana :-)

@Sztoja Cholera widzę że ścięło większość obrazków :-( co do tajnego produktu to jest to widocznie coś mało istotnego co wypadło z zestawienia. Mogę sprawdzić później co to

Tak poza tym to ja wiem, że wszystkich nie zadowolę. Bo sklep nie taki, bo tam jest taniej a i po co mi kisiel czy też Pepsi skoro jest Cola,
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Fenoloftaleinowy_Chrabaszcz nie czytałeś mojego komentarza pod wpisem, ale skoro już sobie zdanie wyrobiłeś-Twoja sprawa, ja oklasków nie oczekuję a dzielę się swoimi obserwacjami. Ty możesz mieć zupełnie inne podejście do tematu, ja mam takie :-)
  • Odpowiedz