Wpis z mikrobloga

@AZiX: Mam dokładnie taką sztukę. Do czego chcesz wykorzystać go? bo dosć stary jest i i5 4300m juz powoli... zmula zwłaszcza na windowskie.
@AZiX: Chyba najsłabsza możliwa konfiguracja, do tego z zagraniczną klawiaturą. Procesora nie wymienisz - trzeba wymieniać całą płytę. Moim zdaniem bez sensu kupowanie tego, skoro praktycznie wszystko chcesz wymienić. No i dysk jeszcze trzeba do niego i tak :P
Chyba, że zamierzasz siedzieć na i5 i po prostu chcesz się bawić w wymienianie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AZiX: osoboscie jakbym mial trzeci raz kupowac t440p to bym szukal z matryca fhd/normalna klawiatura i prockiem i7. Ramu mozna dołożyć, dysk wymienic to jest bajka. Najwieksza uwage zwracaj na matryce, ogladaj dokladnie bo pewnie beda jakis duszki/nierowne podswietlanie.

Z wymiana matrycy jest troche zabawy, matryce nie sa tanie. Znalezc kawiature US z podswietleniem to tez nie jest 50zl. Procek mozna zmienic, ale jest sporo sztuk z i7. Touchpada osobiscie nie
@AZiX: Szukaj gotowego zestawu który Ci odpowiada albo czegoś nowszego bo rozbudowa do tanich nie należy, a jak kupisz bez FHD to będziesz miał straszną męczarnie z szukaniem odpowiedniej matrycy ()
Sam niedawno rozbudowałem mojego T440p na i7 16GB RAM i touchpad od T450 (oryginalny to jest koszmar) i poszło całkiem sporo kasy, ale ja mam laptopa już ze 3 lata więc za 600zł lepszego bym nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NaChMiNick: Męczarnie z szukaniem matrycy? Nie ma przypadkiem list modeli które pasują do tego? I bardziej mi zależy na IPS a nie na rozdzielczości
@AZiX: ja Ci dam listę a Ty mi kupisz matrycę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Po prostu na Allegro jest tak, że ktoś wystawia matryce pod kodem producenta a wysyła byle jakiego chińskiego TN-a który "pasuje" do zamiast matrycy której szukasz. Jeden Mirek zamówił coś z Ali i ma mi dać znać jak przyjdzie co to jest, ja jestem zbyt leniwy więc mi się nie chciało