Wpis z mikrobloga

Mam świetną historię która nadaje się tu pod #2jednostkowe0integracyjnych, a jest związana z #paczkomaty #inpost xD

Różowa poszła odebrać paczkę, wraca przerażona, że odbierając paczkę #!$%@?ła otwarciem od skrytki panią w łeb. Jak to możliwe? Już Wam opowiadam!

Ano, jak się odbiera z paczkomatu, przy którym ktoś stoi, akurat w momencie gdy nasza paczka jest nad ekranem (pic rel)... resztę sobie dopowiedzcie xD
Pani w szoku z rozciętym czołem stała zszokowana nie wiedząc chyba co zrobić jeszcze dłuższą chwilę :D

Pic rel, taki paczkomat, nad czytnikiem jest właśnie skrytka, i otwierając z apki sami wiecie co się dzieje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@paczkomaty_pl weźcie ogarnijcie jakieś ostrzeżenie jeśli paczka jest akurat w tym miejscu bo zaraz Was ludzie dojadą :D
Rabusek - Mam świetną historię która nadaje się tu pod #2jednostkowe0integracyjnych, ...

źródło: comment_1583402441oyyFezX1qpMUvaybXprLNU.jpg

Pobierz
  • 179
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Rabusek W sumie wystarczyłoby ponumerować wszystkie skrytki a w apce przewidzieć okienko z informacją, które się otworzyć aby uniknąć takich sytuacji, że ktoś dostaje w twarz. Podobnie jak sytuacja, w której ktoś myśli, że otworzyła się jego bo uprzednio możesz podejść pod konkretny numer i to Ty zgarniasz paczkę.
Wiem, w skali całego kraju ponumerowanie skrytek + zaprogramowanie tego w centralce (paczkomaty różnią się od siebie i każdy model musiałby mieć
  • Odpowiedz
@Rabusek: nie mogą tego rozwiązać jak mówisz, bo to oni odpowiadają za bezpieczeństwo osób korzystających z paczkomatu. Nie mogą liczyć na to że korzystający z apki nie jest złoźliwy/nieogarnięty i mimo wszystko nie #!$%@? drzwiczkami drugiej osobie w łeb. Potem będzie się tłumaczył że mu coś "przeskoczyło" i nie widział ostrzeżenia albo coś w tym stylu i że zabezpieczenia są niewystarczające, odpowiedzialny nadal będzie inpost.

Wprowadzą zabezpieczenie że przy korzystaniu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
to przez kilkoro kretynow


@Kruszec: Możesz mi wytłumaczyć czym mój różowy i kilka innych osób które tu sie wypowiadają zawiniły? W apce nie widać w której skrytce jest paczka.

@Rabusek: przy otwieraniu z apki jest pokazana lokalizacja twojej paczki, w której dokładnie jest skrytce.
  • Odpowiedz
przy otwieraniu z apki jest pokazana lokalizacja twojej paczki, w której dokładnie jest skrytce.


@Gr888: #!$%@? następny. Ta informacja się pojawia na 2 sekundy przed zwolnieniem zamka skrytki, więc nie ma czasu na żadną reakcję.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rabusek: @staryhaliny: #!$%@? wystarczy 15 sekund poczekać zamiast z partyzanta paczki odbierać

@durielek2: skąd ja mogę wiedzieć kiedy się komuś innemu otworzą drzwiczki i będzie się przemieszczał wzdłuż paczkomatu? No i do tego po której stronie się moja otworzy?

Jakbym chciał czekac to bym nie korzystał z opcji zdalnego otwierania
  • Odpowiedz
@staryhaliny: to nie płacz i nie stękaj, że wchodzisz w interakcje z ludźmi, jak sam je wywołujesz.

Apka nie może wiedzieć wczesniej, w której skrytce jest paczka, bo paczkomat wysyła takie info dopiero jak otwiera skrytke
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@durielek2: interakcje mi nie przeszkadzają w niczym. Zależy mi na czasie.


No i niech se nie wie, ja też nie wiem, i ktoś kto przyjebuje łbem w drzwiczki pierwszy się dowiaduje, która skrytka się otworzy
(σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
Apka nie może wiedzieć wczesniej, w której skrytce jest paczka, bo paczkomat wysyła takie info dopiero jak otwiera skrytke


@durielek2: no.. to czemu nie moze wcześniej? Kwestia lekkiej zmiany ficzera i apki ;)
  • Odpowiedz