Wpis z mikrobloga

Mam świetną historię która nadaje się tu pod #2jednostkowe0integracyjnych, a jest związana z #paczkomaty #inpost xD

Różowa poszła odebrać paczkę, wraca przerażona, że odbierając paczkę #!$%@?ła otwarciem od skrytki panią w łeb. Jak to możliwe? Już Wam opowiadam!

Ano, jak się odbiera z paczkomatu, przy którym ktoś stoi, akurat w momencie gdy nasza paczka jest nad ekranem (pic rel)... resztę sobie dopowiedzcie xD
Pani w szoku z rozciętym czołem stała zszokowana nie wiedząc chyba co zrobić jeszcze dłuższą chwilę :D

Pic rel, taki paczkomat, nad czytnikiem jest właśnie skrytka, i otwierając z apki sami wiecie co się dzieje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@paczkomaty_pl weźcie ogarnijcie jakieś ostrzeżenie jeśli paczka jest akurat w tym miejscu bo zaraz Was ludzie dojadą :D
Rabusek - Mam świetną historię która nadaje się tu pod #2jednostkowe0integracyjnych, ...

źródło: comment_1583402441oyyFezX1qpMUvaybXprLNU.jpg

Pobierz
  • 179
  • Odpowiedz
@staryhaliny: wydaje mi się, że rozumiem skąd moje problemy z trackingiem - projektant aplikacji podjął bardzo złą decyzję o ograniczeniu obsługi maksymalnie jednego numeru telefonu. Ja mam dual sim, więc tylko jeden z numerów działa w apce.

Cymbały pracują w tym inpoście.
  • Odpowiedz
Wnioskuje brak RiGCz'u. Wystarczy zaczekać na swoją kolej, jak osoba poprzedzająca obsługuje paczkomat


@Crea: nie, obecnie paczkomaty mogą być obsługiwane bezkolejkowo, takie jest załozenie apki, jak Ci sie nie podoba to idź na poczte stać w kolejce albo zainstaluj apke xD
  • Odpowiedz
Wnioskuje brak RiGCz'u. Wystarczy zaczekać na swoją kolej, jak osoba poprzedzająca obsługuje paczkomat


@Crea: Ale po co ktoś ma czekać, aż osoba przed nią skończy, skoro może otworzyć zdalnie - po to ta opcja została wymyślona, żeby nie czekać w kolejce.

Cymbały pracują w tym inpoście


@DOgi: ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Rabusek: założenie założeniem, a Twoje kłamstwo kłamstwem. Ta drzwiczki ledwo się otwierają, nie są nawet w stanie nabić siniaka. Gdzie mowa o rozcięciu skóry.
  • Odpowiedz
Ta drzwiczki ledwo się otwierają, nie są nawet w stanie nabić siniaka.


@Crea: Ty chyba nie czytasz komentarzy, to nie tylko moje spostrzeżenia. Jest szansa ze nowsze paczkomaty (nasz stanął 3 miechy temu jakoś) mają inne mechanizmy niz te które stoją od lat

serio? Ostatnio korzystałem z kilku różnych na terenie miasta, niemal za każdym razem drzwiczki tak wystrzeliwały, że otwierały się maksymalnie, odbijały, i dopiero potem wracały do stanu
  • Odpowiedz
@DOgi: ale wiesz że numer Ty podajesz po instalacji? Ba jest nawet przycisk 'wyloguj' i możesz sobie przed odbiorem paczki zmienić konto ()
  • Odpowiedz
jest nawet przycisk 'wyloguj' i możesz sobie przed odbiorem paczki zmienić konto


@Koloses: "wystarczy tylko..." (°°
  • Odpowiedz