Wpis z mikrobloga

tak, tylko połowa osób które aplikowały bez umiejętności i doświadczenia chciały prawie 2x wiecej niż osoby które coś potrafiły i miały doświadczenie - mówię tu w moim przypadku gdzie szukam ludzi do mojego działu.


@zi3le: to po co wzywać na rozmowy takich ludzi? Marnujesz tylko swój oraz ich drogocenny czas.
  • Odpowiedz
  • 0
@fAzI bo mają wpisane w CV pewne rzeczy które się nie pokrywają z rzeczywistością i to niestety m.in ja weryfikuje.
  • Odpowiedz
@DonMirabello: Człowieku ogarnij siłę.
6 k. na fakturze to raczej g------a kasa.
Kto zdrowy na deklu będzie się w to pchał zakładał działalność nie znając ciebie ani tego biznesu.
Sprzedawanie garnków czy ubezpieczeń to też nie robota marzeń a auto w leasingu może mieć każdy idiota i nie musi czekać pół roku.
  • Odpowiedz
wczoraj przed biedrą: stoi pani: proszę mi dać jedzenie proszę, poszedłem na zakupy, wracam i mówię jej: od pół roku szukamy sprzątaczki, pani wygląda na zdrową,


@TerazPolska123: Ja też "wyglądam na zdrowego". A po pół roku pracy fizycznej ledwie mogłem chodzić.
  • Odpowiedz
Człowieku ogarnij siłę.


@ultra: Oganięty jestem .Dlatego nie robię w portki jak mam założyć offshore za 200zł rocznie.( ͡° ͜ʖ ͡°)

6 k. na fakturze to raczej g------a kasa.

@ultra: Za pozyskanie jednego odbiory? Co czasem zajmuje 2-3 dni. Ten biznes jest skalowalny w dodatku.Pewnie nie wiesz o co chodzi .Ale widzę że śpisz na sianie skoro 6k na JEDNEJ fakturze to dla ciebie g---o . Nie czytasz ze zrozumieniem albo
  • Odpowiedz
@violentj:

w polsce klikaczy jest az nadto, za malo to jest murarzy, elektrykow i spawaczy.


Myślę, że to jest skutek tego, że w młodym wieku tatusiowie proszą takich "klikaczy" o pomoc w jakiejś pracy fizycznej, "klikaczom" coś nie wychodzi - Np. wbicie gwoździa, przytrzymanie jakiejś deski etc. I ich ojcowie po czymś takim zaczynają o--------ć ich od "niszczycieli", że "oni żyć wiecznie nie będą" i ogólnie wymagają od nich perfekcji
bart16 - @violentj: 
 w polsce klikaczy jest az nadto, za malo to jest murarzy, elekt...

źródło: comment_1583170665ycCLcZE6AI73xXkYp33VQZ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz