Wpis z mikrobloga

@niewidzialnyktos: A co w tym super?
Kochasz ją czy rodziców? Chcesz być z nią czy z rodzicami?
A co jak powiedzą że nie? TO dupa, koniec miłości i tyle?
Dla mnie uszanowanie to RODZICE powinni mieć do decyzji swoich dzieci i nie wpieprzać się w to, traktować z szacunkiem tą drugą połówkę swojego dziecka NAWET jak go nie lubią. Rodzice co najwyżej mogą próbować doradzić jeśli widzą że faktycznie coś jest
  • Odpowiedz
@Loloman wchodzisz do obcej rodziny, rozumiem, że chodzi o to zeby przede wszystkim dogadywać się z partnerką, ale warto dać rodzicom poczucie tego, że to po części też była ich decyzja. Jeżeli ktoś ma kose z treściami to oczywiście nie przejdzie: ) Nie rozumiem skąd ten upór na wykopie, po co problemów szukać na siłę?
  • Odpowiedz
@niewidzialnyktos: A nie lepiej mieć dobre stosunki z rodzicami partnerki i tyle? Czemu mają mieć poczucie że to po części ich decyzja skoro nie jest? Takie oszukiwanie wszystkich. Zwykła hipokryzja.
Szukacie problemów na siłę - oświadczasz się partnerce i tyle. Koniec problemów. Pytanie o to rodziców czy coś to dodatkowe problemy, oszukiwanie ich że mają jakikolwiek wpływ na to (a jak mają - nie oświadczajcie się bo nie jesteście gotowi). Dodatkowo
  • Odpowiedz
@niewidzialnyktos: No ja nie znam nikogo kto tak zrobił i też nikt tego nie żałuje a stosunki mają zarąbiste. Bo to nie kwestia tegopytania się rodziców tylko normalnych stosunków. Jeśli by za brak pytania się obrazili to wybacz - nie są warci y mieć z nimi dobre stosunki i tym lepiej wtedy że szybko to wyszło!
  • Odpowiedz
pamiętaj, że kobietę trzeba wykupić od ojca. Masz jakiegoś konia albo miecz? I nie mówie tu o tej miernocie w spodniach xD W najgorszym wypadku wystarczą 3 worki pszenicy.


@spunky: chłop co wysłał xD
  • Odpowiedz
@dziecko_w_betoniarce mój niebieski po oswiadczynach podarował mojej mamie kwiaty i wino i żartobliwie coś tam powiedział, że trzeba opić.. No ale najpierw mnie zapytał :D a jeśli rodzice Twojej dziewczyny tego oczekują to weź kwiaty dla mamy i flaszke dla ojca (chyba że nie pije, to może jakaś dobra kawa?) pójdź j powiedz że masz zamiar się oświadczyć i że masz nadzieję, że nie mają nic przeciwko. Trochę #!$%@? akcja ale do
  • Odpowiedz
@dziecko_w_betoniarce przechodziłem przez to, nie demonizujmy, dla rodziców dziewczyny a przyszłych teściów to bardzo ważne, więc te 15 minut szopki można przeżyć, ja to zrobiłem aby załagodzić śmiertelnego focha za mieszkanie razem. Odezwij się na priv to Ci wieczorem opiszę jak to było.
  • Odpowiedz