Wpis z mikrobloga

PLAN TO ERADICATE THE SPERMERS (plan wytępienia spermiarzy)

Część 1. Preludium do wyzbycia się godności.

Pierwsze oficjalne screeny rozmów. To taka rozgrzewka. Truchcik o poranku. Przedsmak tandetnych tekstów na podryw, pisania ściany tekstu gdy nie odpisuję oraz cieszenia się z tego, że udało się zmieścić w limicie wzrostu księżniczki. W opisie dałem -cyt. "Możesz napisać, jeśli masz powyżej 185 cm". Spermożercy są szczęśliwi, że sprostali wymaganiom i mogą dostąpić zaszczytu napisania wiadomości. Niektórzy wręcz przepraszają za swoje istnienie. W przyszłości będę bardziej chamski XD
Cierpliwości. Z każdą kolejną częścią poziom żenady będzie rósł. To była tylko przystawka, by narobić Wam smaka ( ͜͡ʖ ͡€)

#przegryw #tinder #blackpill #blackpillraw #badoo #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski ##!$%@? #tfwnogf #incel #p0lka #spermiarzalert #spermiarz
Pobierz
źródło: comment_1582923058PCFEh1wYjI11US6zrLSAUO.jpg
  • 295
jesteś aż tak niejarzacy? Kurduple są dla kobiet nieatrakcyjnych :) i to im moja się podobać :)


@Roza94: napisalas "Nie ma czegos takiego, ze ktoś jest odrzucająco nieatrakcyjny, jak o siebie zadba to kobiety bardzo to doceniają. "

a pozniej piszesz ze obrzydzaja cie niscy faceci. i czemu tak pogardliwie wypowiadasz sie o facetach z niskim wzrostem? o dzieciach chorych z autyzmem czy downem tez tak mowisz, tez uzywasz takiego pogardliwego
@Dzien_dobry_bardzo: dalej nie umiesz czytać ze zrozumieniem, facet z oczywistymi defektami może spodobać się kobiecie na swoim poziomie i to jeśli o siebie zadba to może podbić swoją atrakcyjność na 3-4/10 i wśród takich kobiet szukać . Mnie kurdupel by nigdy nie pociągał bo wzrost siedzące psa dla faceta nie jest normalny :)
@Thachi: No ale według niej to zupełnie normalne, ze facet powininen chodzic co tydzien do fryzjera, codziennie na silownie i byc bogatym, tylko po to, by jakas brzydka kobieta laskawie zgodzila sie z nami spotkac. Oczywiscie my placimy za rachunek i sie staramy, bo jak facet nie placi i nie pajacuje, to jest #!$%@?.
@Roza94: Nie, doskonale czytam ze zrozumieniem, to po prostu ty gubisz sie w tym, co piszesz, bo jestes nieszczera i wychodzi na jaw cala twoja hipokryzja i pustota polaczona z pogarda dla ludzi ze slabsza genetyka. A zgrywalas taka dobra kobiete... xd
@Roza94: Pytanie brzmialo inaczej, co mnie obchodzi kogo bys urodzila. Pytanie brzmi czemu gardzisz ludzi za cechy wrodzone, na ktore nie mieli wplywu? Gdyby twoj tata doznal choroby psychicznej, wyzywalasbys go od debili? Pewnie tak, tak sie zachowujesz.