Wpis z mikrobloga

PLAN TO ERADICATE THE SPERMERS (plan wytępienia spermiarzy)

Część 1. Preludium do wyzbycia się godności.

Pierwsze oficjalne screeny rozmów. To taka rozgrzewka. Truchcik o poranku. Przedsmak tandetnych tekstów na podryw, pisania ściany tekstu gdy nie odpisuję oraz cieszenia się z tego, że udało się zmieścić w limicie wzrostu księżniczki. W opisie dałem -cyt. "Możesz napisać, jeśli masz powyżej 185 cm". Spermożercy są szczęśliwi, że sprostali wymaganiom i mogą dostąpić zaszczytu napisania wiadomości. Niektórzy wręcz przepraszają za swoje istnienie. W przyszłości będę bardziej chamski XD
Cierpliwości. Z każdą kolejną częścią poziom żenady będzie rósł. To była tylko przystawka, by narobić Wam smaka ( ͜͡ʖ ͡€)

#przegryw #tinder #blackpill #blackpillraw #badoo #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski ##!$%@? #tfwnogf #incel #p0lka #spermiarzalert #spermiarz
B.....W - PLAN TO ERADICATE THE SPERMERS (plan wytępienia spermiarzy)

Część 1. Pre...

źródło: comment_1582923058PCFEh1wYjI11US6zrLSAUO.jpg

Pobierz
  • 295
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jeśli odbierałes moje posty tak, ze jak brzydal zadba o siebie to laska 10/10 go będzie chciała to musisz być bardzo naiwny.


@Roza94: No to mówie, za 10 lat spodoba ci się niski zakolak, bo wtedy będzie na twoim poziomie
  • Odpowiedz
@Dzien_dobry_bardzo: nie umawialabym się z osoba z zespołem downa tak jak nigdy w życiu nie umówiłam się z niskim facetem ;) jak ktoś jest niski to musi się pogodzic z tym, ze wiele osób uważa to za coś nieatrakcyjnego tak jak garbaty nos, brak biustu i inne cechy.
  • Odpowiedz
@Roza94: Znowu mowisz nie na temat. Obrazasz niskich facetow mowiac o nich pogardliwie. Czy gdyby twoj tata zachorowal psychicznie to nazywalabys go debilem? Osoby z zespolem downa tez nazywasz w rozmowach debilami? Bo osoby z niskim wzrostem obrazasz. Jak urodzisz syna ktory bedzie mial 168 cm, nazwiesz go kurduplem?
  • Odpowiedz
@Dzien_dobry_bardzo: kurdupel a debil to dwie różne rzeczy :) kurdupel to niski wzrost i każdy widzi. Jakby z mojego 175 i 197 miał wyjść taki defekt genetyczny to bym się załamała. Na szczęście idzie wg tabeli na przynajmniej wzrost po ojcu ;)
  • Odpowiedz
@Roza94: wystarczy ze polece do Azji i bede 10/10, kobiety dostaja malpiego rozumu na widok obcokrajowca z zamozniejszego kraju , ty jestes tego esencja, patologiczna dodajmy bo uwazasz ze w kraju 40-milionowym nie ma chocby przecietnych z wygladu facetow. twoj tata tez byl brzydalem???
  • Odpowiedz
@Roza94: kurdupel to obrazliwe okreslenie , choroba psychiczna tez jest widoczna. inaczej.gdyby twoj tata mial wypadek i zdeformowana twarz to nazywalabys go ohydnym brzydalem? zdeformowana twarz kazdy widzi wg twojej logiki :)
  • Odpowiedz
@Dzien_dobry_bardzo: mój tata nie jest Polakiem :) i nie, nie jesy ani mokebe ani Arabem ani żadnymi takimi :) uważam, ze w Polsce są właśnie w większości sami przeciętni mężczyźni, w stronę brzydkich. Przejedz się do Szwecji, Holandii, Szwajcarii, czy chociażby Czech i zobacz jak wyglądają faceci na ulicach.
  • Odpowiedz
@Roza94: no ale tutaj jakos wyzywasz niskich ludzi? pisalabys zatem w internecie ze twoj ojciec to ohydny brzydal? o niskich facetach piszesz obrazliwie, wiec o ojcu pewnie tez bys pisala :)
  • Odpowiedz