Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moja dziewczyna level 17 właśnie została zastała zamknięta w szpitalu psychiatrycznym...
Wszystko zaczęło się od tego że nie integrowała się z klasą bo po prostu nie chciała bo byli dziwni. Nauczyciele to zauważyli i wysłali do psychologa a psycholog skierowanie do szpitala psychiatrycznego i tam stwierdzono ''Anhedonia'' ''Apatia'' ''Mutyzm'' ''Zobojętnienie'' ''Negatywne zachowanie katagoniczne''. Najlepsze że Ja nic nie zauważyłem przez ostatnie miesiące, zachowywała się normalnie. Wczoraj trafiła do szpitala i dzisiaj napisała że nie wie jak długo tam będzie i że na izbie nie będzie mogła używać telefonu (,)
Ktoś wie jak długo tam czasu może spędzić i jak to jest z tym telefonem? Ciężko mi będzie jeśli nie będę mógł z nią pisać (,)
Tak ciężko zrozumieć nauczycielom że jak ktoś jest introwertykiem to nie ma ochoty się z nikim integrować?
Będą ją faszerować lekami? Co ona tam będzie tak długo robić? Ile czasu to może trwać? Proszę niech ktoś mi napiszę bo jestem załamany tym że jej nie zobaczę przez X czasu (,)
#psychologia #psychiatria #szpital #medycyna #lekarz #zwiazki #pracbaza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • 37
OP: @nairoht: Chciałem aby ktoś kto wykonuje zawód psychiatrii się wypowiedział dlatego taki tag, sorry
@AryanWonderBoi: Problem jest dosyć poważny
@InterferonAlfa_STG: Ona zawsze wolała bawić się telefonem, rysować na nim, tworzyć grafiki niż integrować się z ludźmi którzy niczym się nie interesują.
@LadniePieknie: Niestety ale tak wygląda sytuacja, napisałem wszystko, nic nie ukrywam
@mamrotekk: Ostatnia część zdania co napisałeś dała mi trochę do myślenia. Z żadną