Wpis z mikrobloga

Myślałeś, że audiofilskie gniazdko Furutecha to odpał?
To pa na to – audiofilska osłona na gniazdko ścienne w cenie ok. 1027 zł (260$, wersja na podwójne gniazdo)

QUADcell Outlet Cover to nasza najnowsza technologia kondycjonowania mocy zaprojektowana specjalnie w celu zneutralizowania promieniowania elektromagnetycznego w domu


Tak, według producenta – to jest kondycjoner!
Na dodatek, producent zaleca, żeby go… wygrzewać przez ponad 200 godzin

QUADcell Outlet Cover wymaga 225-250 godzin na pełne wygrzanie. Kiedy osłona zostanie zamontowana, wszystkie urządzenia i elektronika zainstalowane w obwodzie będą kondycjonowane zgodnie z naszą specyfikacją dotyczącą zakłóceń elektromagnetycznych. Żaden inny produkt, o którym wiemy, nie może zapewnić takiego poziomu kondycjonowania mocy


Kurde, z tego co ja wiem, to żadna osłona do gniazdka nie posiada takich właściwości. Nawet, jak się ją grafenem owinie i wyceni na tysiaka.

#heheszki #audiovoodoo
#tonskladowy - czwarta gęstość świata audiovoodoo
Pobierz
źródło: comment_1582698506sCClUXeaip6BVObFeBzbd2.jpg
  • 85
@wytrzzeszcz jeśli miałbym doszukiwać się powodu, to raczej chodzi o to, że pobór jest bardzo wysoki i najczęściej problem leży w infrastrukturze, dwa że nie jesteś zależny od przerw w dostawie prądu, BYĆ MOŻE jest to tańsze rozwiązanie. Ale na Boga, na koncertach stawia się pełne racki końcówek w klasie D, kilowaty na sztukę. Nie pisz mi tu bzdur, że używa się generatorów prądowych, żeby muzyka na żywo brzmiała lepiej XD
@Roszp czekam na gamę (hehe) produktów dedykowanych do smartfonów. Wiadomo, że nie da się zabrać ze sobą całego sprzętu z domu a z czegoś trzeba słuchać. No i skoro taki Tidal oferuje streaming w bardzo wysokiej jakości to trzeba nie wiem jakiegoś specjalnego case na telefon z tybetańskiego drewna hartowanego setkami lat górskich wichrów aby zneutralizować wibracje elektroniki w telefonie tak by sygnał który idzie do słuchawek był czysty a scena tonalna
trzeba nie wiem jakiegoś specjalnego case na telefon z tybetańskiego drewna hartowanego setkami lat górskich wichrów aby zneutralizować wibracje elektroniki w telefonie tak by sygnał który idzie do słuchawek był czysty a scena tonalna szeroką jak Twoja mama.

pierwszy na to wpadłem, spadajcie wszyscy!


@wojtek_bez_portek: Chciałbyś! W sprzedaży już są specjalne tytanowe pokrowce na telefony cudownie poprawiające brzmienie muzyki w słuchawkach. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz
źródło: comment_1582709993ibfsa8zReCaAGdWcTVuG6s.jpg