Wpis z mikrobloga

Myślałeś, że audiofilskie gniazdko Furutecha to odpał?
To pa na to – audiofilska osłona na gniazdko ścienne w cenie ok. 1027 zł (260$, wersja na podwójne gniazdo)

QUADcell Outlet Cover to nasza najnowsza technologia kondycjonowania mocy zaprojektowana specjalnie w celu zneutralizowania promieniowania elektromagnetycznego w domu


Tak, według producenta – to jest kondycjoner!
Na dodatek, producent zaleca, żeby go… wygrzewać przez ponad 200 godzin

QUADcell Outlet Cover wymaga 225-250 godzin na pełne wygrzanie. Kiedy osłona zostanie zamontowana, wszystkie urządzenia i elektronika zainstalowane w obwodzie będą kondycjonowane zgodnie z naszą specyfikacją dotyczącą zakłóceń elektromagnetycznych. Żaden inny produkt, o którym wiemy, nie może zapewnić takiego poziomu kondycjonowania mocy


Kurde, z tego co ja wiem, to żadna osłona do gniazdka nie posiada takich właściwości. Nawet, jak się ją grafenem owinie i wyceni na tysiaka.

#heheszki #audiovoodoo
#tonskladowy - czwarta gęstość świata audiovoodoo
Pobierz
źródło: comment_1582698506sCClUXeaip6BVObFeBzbd2.jpg
  • 85
@Roszp: ja tu widzę niezły potencjał na nowe produkty. Najpierw gniazdka, później złote okablowanie w domu - 1k pln/metr. Następnie wymiana okablowania w ziemi - od rozdzielni do domu. A dla prawdziwych fanów muzyki, wymiana okablowania z elektrowni do domu.
@Jarek_P: tą audiofilską watą, o której niedawno było na wykopie
jesli jest jakis sprzet "#!$%@?" za gruby hajs, to wrzuca to na 99.99% @Roszp xD, wiec lepiej napisac:

Wystarczy nawet taką zwykłą ramkę owinąć tą audiofilską watą, o której niedawno pisales na wykopie
@Roszp: 250 godzin to już blisko 14 dni na zwrot towaru :P Może liczą że klient będzie czekał aż się wygrzeje, a potem będzie już za późno ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kami-chan zacznij od grup na facebooku:
Audio Muzo Fans
Audio - Stereo - Hifi Hiend - Diy

I tam pisz, pod każdym sprzętem że świetny i poszerza scenę, w swojej klasie cenowej nie ma równych itd.
Co jakiś czas możesz napisać, że nie jesteś zadowolona, bo jak miałaś na testach to zamuliło Ci brzmienie, ale asekuracyjnie pisz że to oczywiście mogło być tylko to, że sprzęt nie spasował się z zestawem i
@Ha1rless art 16 ustawy o nieuczciwej konkurencji mówi, że nie można tworzyć reklamy która zawiera nieprawdziwe informacje, które mogą wpłynąć na decyzję nabycia towaru lub usługi.
Dlatego też w reklamach akcesoriów tego typu wykorzystuje się opinie z prasy specjalistycznej - zamiast pisać "kabel X zapewni Ci głębszy bas" piszą "kabel X zapewnia mi głębszy bas - Jan Paweł, audioblogasek.pl"

I na tej podstawie faktycznie można dochodzić czegoś, szczególnie że nie musisz dokonać
@Roszp: To teraz mój pomysł: sprzedajemy pustą puszkę, zawierającą według opisu specjalnie zjonizowane powietrze wzbogacone mikrodrobinkami związków będących tajemnicą producenta. Puszkę należy otworzyć i postawić przed głośnikiem (czyli dla zestawu stereo potrzebne są dwie), a fale dźwiękowe rozprowadzą jej zawartość po pomieszczeniu, ostatecznie powodując osadzenie się jej na powierzchniach, od których dźwięk się odbija. Operacja poszerza scenę, pogłębia basy, uwypukla teksturę i najlepiej powtarzać ją przed każdym odsłuchem. Cena puszki: 99€.