Wpis z mikrobloga

Myślałeś, że audiofilskie gniazdko Furutecha to odpał?
To pa na to – audiofilska osłona na gniazdko ścienne w cenie ok. 1027 zł (260$, wersja na podwójne gniazdo)

QUADcell Outlet Cover to nasza najnowsza technologia kondycjonowania mocy zaprojektowana specjalnie w celu zneutralizowania promieniowania elektromagnetycznego w domu


Tak, według producenta – to jest kondycjoner!
Na dodatek, producent zaleca, żeby go… wygrzewać przez ponad 200 godzin

QUADcell Outlet Cover wymaga 225-250 godzin na pełne wygrzanie. Kiedy osłona zostanie zamontowana, wszystkie urządzenia i elektronika zainstalowane w obwodzie będą kondycjonowane zgodnie z naszą specyfikacją dotyczącą zakłóceń elektromagnetycznych. Żaden inny produkt, o którym wiemy, nie może zapewnić takiego poziomu kondycjonowania mocy


Kurde, z tego co ja wiem, to żadna osłona do gniazdka nie posiada takich właściwości. Nawet, jak się ją grafenem owinie i wyceni na tysiaka.

#heheszki #audiovoodoo
#tonskladowy - czwarta gęstość świata audiovoodoo
Pobierz
źródło: comment_1582698506sCClUXeaip6BVObFeBzbd2.jpg
  • 85
@Roszp: ja się zastanawiam czy naprawdę ktoś to kupuje? Bo to, że ktoś taki produkt sobie wstawi w sklepie nie znaczy jeszcze, że są jelenie, które to kupią. Jeżeli faktycznie są ludzie, którzy to kupują to chyba sam zastanowie się nad postawieniem internetowego sklepu audiofilskiego.
@nielegalny_imigrant to nie jest tak, że sprzedasz takie cudo od razu, to jest skomplikowany proces indoktrynacji, który kończy się sprzedażą. Producenci takich cudów zaczynają zazwyczaj od produktów dobrze znanych i "ugruntowanych" - np. kable. Ważną rzeczą w łańcuchu sprzedaży są liderzy opinii (blogerzy, portale audio, administratorzy grup na Facebooku) którzy uklepują grunt, najważniejsze są jednak odsłuchy - zazwyczaj na prezentacjach produktowych. Z całą pewnością rynek na takie akcesoria nie jest duży, krąg
Tacy audiofile to ten sam poziom co posiadacze drogich ciuchów jak np. te chłopaczki spod Złotych Tarasów noszący na sobie 20 000 czy 30 000 zł. Płacą za logo, udawany prestiż i łechtanie swego ego.
Kurde, z tego co ja wiem, to żadna osłona do gniazdka nie posiada takich właściwości. Nawet, jak się ją grafenem owinie i wyceni na tysiaka.


@Roszp: nieznaszsię. Wystarczy nawet taką zwykłą ramkę owinąć tą audiofilską watą, o której niedawno było na wykopie i brzmienie będzie dwa do trzech razy lepsze.