Wpis z mikrobloga

@mistejk wstyd, wstyd dla posiadaczy. Tacy co indoktrynują że VW to G a Saabcie super lepsze bo SzFedzkie . Powiem tak: jak spotkasz posiadacza saaba ktory zaczyna ci popieprzyć o lotnictwie i że są to jakies ubersamochody to obrót na pięcie i uciekaj. Zwyczajne samochody, mam 9-5 I.gen i przy np. Passacie B8, Mondeo V to jest zabytkiem który ma mocny silnik.
  • Odpowiedz
@mistejk: no bo p---------e jak potluczeni xD ziomek sie podzielil historyjka; z historyjki wynika, ze dzieciak nieglupi, wy malpiego rozumu dostajecie i sugerujecie odpieluszkowe zapalenie opon mozgowych xd
  • Odpowiedz
@mistejk: Mój stary jest fanatykiem saabów. Pół mieszkania z------e kasetami zapłonowymi. Średnio raz w miesiącu ktoś wdepnie w leżący na ziemi kolektor wydechowy i sobie nogę rozwali. Druga połowa mieszkania z------a oponami i innym śmieciem. Co tydzień ojciec robi objazd po wszystkich spotach w mieście, żeby pochwalić się swoim saabolotem i dyskutuje o nim. Byłem na tyle głupi, że nauczyłem go into internety bo myślałem, że będzie więcej siedział w domu, a autem chwalił się w internecie, a ten nie dosyć, że dalej jeździ co tydzień na spoty to jeszcze siedzi na jakichś forach dla sabiarzy i kręci gównoburze z innymi fanami szwedzkich aut o to który saab jest najlepszy 9-3 czy 9-5 itp. Potrafi drzeć mordę do monitora albo w---------ć klawiaturę za okno. Kiedyś ojciec mnie w-----ł to założyłem tam konto i go trolowałem pisząc w jego tematach jakieś losowe głupoty typu 1.8i jest najlepszym silnikiem, albo że diesel dla fana marki. Matka nie nadążała z gotowaniem bigosu na uspokojenie. Aha, ma już na forum rangę PILOT, za n-------e 10k postów.

Jak jest ciepło to co weekend z--------a na te spoty. Od jakichś 5 lat w każdą niedzielę widzę jak mój stary rano poleruje saaba, a później jedzie się nim chwalić. Jak się dostałem na studia to stary przez tydzień pie**olił że to dzięki temu, że mamy samochód którym jeżdżą architekci i lekarze

Co sobotę budzi ze swoim znajomym mirkiem całą rodzinę o 4 w nocy bo czyszczą auto i odkurzają
  • Odpowiedz
Jak byłem dzieckiem, miałem kolegę (też ok. 5-6 lat wtedy miał) i ciągle opowiadał o swojej Daci (o tej z lat 80.), że jest najszybsza, wyprzedza wszystkie samochody na trasie i jest nawet szybsza od pociągu.
  • Odpowiedz
@mistejk
Układ kierowniczy: w saabie precyzja jest jak w dużym statku, celujesz w kierunek jazdy i sobie plywasz.

Zawieszenie: kanapowóz, buja, miękko i filtruje.

Hamulce: stanardowe 288mm z 2.0t to przy 150hp juz słabeusze ktore puchna raz, dwa.. 308mm z 2.3 są lepsze jednak mogly robić wrażenie w dniu premiery tego modelu czyli
  • Odpowiedz