Wpis z mikrobloga

@TrionicSe7en:

Też mam 9-5og, więc pozwolę się odnieść.

Układ kierowniczy: w saabie precyzja jest jak w dużym statku, celujesz w kierunek jazdy i sobie plywasz.
No to chyba masz coś do roboty w zawieszeniu, bo u mnie nic takiego
  • Odpowiedz
elipson2900


@mistejk: bardziej 2902 jak dobrze pamiętam. Przedłużona, nie identyczna z tą z Calibry/Vectry A/B

9-5OG to konstrukcyjnie dinozaur. Ale w 9-3 SS/SC czy 9-5NG czujesz się jak we współczesnym aucie. W miarę współczesnym, bo materiały czy multimedia są z tamtych czasów. 9-5OG to kanapa i tego się nie przeskoczy

Jeździłem jednocześnie Mondeo V i 9-3 V6, nie było czuć w prowadzeniu że Saab to stare auto. Oczywiście systemy, czy
  • Odpowiedz
@mistejk: no widocznie ciebie obchodzi, skoro tak strasznie ci to uwiera xD zamiast olac temat, to krecisz gownoborze
@Pantokrator: bo to grupa milosnikow saabow. Post o saabie. Musicie sie w koncu przyzwyczaic do tego, ze wiekszosc osob wrzuca takie wysrywy w internet i wasze psioczenie tego nie zmieni. Czuje, ze niepotrzebnie to pisze, bo i tak nie wezmiecie sobie moich rad do serca, a ja sie w------m i
  • Odpowiedz
moze, nie wiemy tego. Z komentarza nic takiego nie wynika. Wynika za to, ze dzieciak interesuje sie motoryzacja, co jeat calkiem fajne, jak na kilkulatka


@sramnawas: to niech idzie na grupę dla bombelkow a nie motoryzacyjna no k---a
  • Odpowiedz