Wpis z mikrobloga

Dlaczego jak Filip Chajzer toczył bekę z zaburzeń lękowych i napadów paniki dostał niesamowity hejt na mordę (nie bronię go, tfu na niego), a jak Kubuś Grabowski a.k.a. Quebonafide wizualizuje depresję i introwertyzm to pół Polski wali konika do tego (włącznie z Wykopem, nie ma dnia żeby nie było go w gorących), portale plotkarskie i szmatłace nie mogą wyjść z zachwytu jaki to on genialny? Już nie wspomnę o POZOWANIU (należy to podkreślić, pozowaniu do zdjęć) ciągle w tych samych ciuchach, gdzie w czasach szkolnych każdemu z nas mogło się oberwać drwinami i było się wytykanym palcami jak przyszło się 3 dni pod rząd w tych samych łachach. Jesteście #!$%@? hipokrytami.
#polskirap #rap #afera #media #rakcontent #quebonafide #chajzer
ambiwalentny_dzieciak - Dlaczego jak Filip Chajzer toczył bekę z zaburzeń lękowych i ...

źródło: comment_1582380122KSno6MkO479ggyzm078EtA.jpg

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
@roon0koh: @JAI2L9LAD: a ja się zgadzam z OPem, bo co on tu próbuje pokazać? Że są takie osoby? Jak dla mnie to odpiernicza jakiś szajs żeby się lepiej płyta sprzedała niż żeby zwrócić uwagę na problemy tego typu osób. Tym bardziej czytając chociażby komentarze na wykopie na temat que typu "jaki on jest super, odgrywa rolę a w domu pewnie kręci bekę". Teraz spróbujcie wczuć się w osoby, które naprawdę
  • Odpowiedz
@LruceBee: mogę się mylić stary, ale on może mieć na prawdę jakieś problemy związane z depresją, lub jakiś czas temu miał. To, że ktoś jest sławny i bogaty nie znaczy, że nie może mieć depresji i już wiele przypadków to potwierdziło. Trochę go śledzę od czasu kiedy się wybił i w wywiadach często wspominał o tym, że jest smutny, mało co sprawia mu radość. Myślę, że ma taki typ osobowości, który
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@ambiwalentny_dzieciak: ale tak ciężko zrozumieć, że to sposób na promocję płyty? nie ma wyśmiewania się z nikogo, upodabnia się do swojego wyglądu z czasów szkolnych, robi to w oryginalny sposób, nigdzie w tym nie widzę hipokryzji
  • Odpowiedz
@bezsensutenwykop: nie neguję jego problemów z depresją(o ile je ma). Tylko spróbujmy na to spojrzeć trochę inaczej. Chociaż by tutaj na wykopie, jest wiele osób z depresją które nie mają ochoty wychodzić z domu, nie mają chęci na nic. Teraz można popatrzeć na quebo i gość chodzi do TV, chodzi na jakieś castingi czy randki albo do radia.
Druga sprawa, tatuaże. Jeżeli mu przeszkadzają to dlaczego używa makijażu zamiast je usunąć?
  • Odpowiedz