Wpis z mikrobloga

Dlaczego jak Filip Chajzer toczył bekę z zaburzeń lękowych i napadów paniki dostał niesamowity hejt na mordę (nie bronię go, tfu na niego), a jak Kubuś Grabowski a.k.a. Quebonafide wizualizuje depresję i introwertyzm to pół Polski wali konika do tego (włącznie z Wykopem, nie ma dnia żeby nie było go w gorących), portale plotkarskie i szmatłace nie mogą wyjść z zachwytu jaki to on genialny? Już nie wspomnę o POZOWANIU (należy to podkreślić, pozowaniu do zdjęć) ciągle w tych samych ciuchach, gdzie w czasach szkolnych każdemu z nas mogło się oberwać drwinami i było się wytykanym palcami jak przyszło się 3 dni pod rząd w tych samych łachach. Jesteście #!$%@? hipokrytami.
#polskirap #rap #afera #media #rakcontent #quebonafide #chajzer
Pobierz ambiwalentny_dzieciak - Dlaczego jak Filip Chajzer toczył bekę z zaburzeń lękowych i ...
źródło: comment_1582380122KSno6MkO479ggyzm078EtA.jpg
  • 55
@LruceBee: przede wszystkim nie bierz prawie niczego na wykopie na poważnie. Tu jest mnóstwo trolli, opłacanych wpisów i wszelkiego rodzaju gówna. Imo można tu czytać wpisy jedynie dla beki.
A odnosząc się do tego co napisałeś może faktycznie ostatni czas czuł się mocno przygnębiony a jest mocno empatyczny i chcę w jakiś sposób ukazać problem tego, że ludzie, którzy gorzej wyglądają czy są biedni, brzydcy są w jakiś sposób dyskryminowani? Ani
@bezsensutenwykop: Tu nie chodzi tylko o wykop, bo nastawienie że jest to super nie tylko tutaj się pojawia.
Wiesz ja do tego wizerunku podłączam też wypuszczone kawałki, które gdzieś tam pozwalają snuć domysły na temat jego smutku. Jego zamiary może są takie jak napisałeś ale efekt końcowy moim zdaniem jest trochę inny. Jak wróci do starej stylówy(a myślę, że to nastąpi) to pojawią się komentarze "#!$%@? mistrz! Udawał #!$%@? żeby wypromować
Jesteś #!$%@? i tyle, idź Filipka aka chajzera posłuchaj ambiwalentny XD heheheheheheheh. Jak nie widzisz subtelnej różnicy miedzy tymi dwoma to sam sję wyjaśniłeś.
@LruceBee: nie jestem w stanie odpowiedzi na takie pytanie bo nie jestem psychologiem, psychiatrą, terapeutą ani żadnym specjalistą, więc wysuwanie wniosków w tym temacie nie będzie uzasadnione żadna wiedzą a jedynie subiektywna oceną, która może sie mieć nijak do rzeczywistości. Poza tym myślę, że to indywidualna sprawa każdego odbiorcy. Nawet jeśli zmieni pozytywnie jedną osobę to już jakiś sukces. Dodatkowo to jest zwykły chłopaczek z małej miejscowości, który nigdy nie był
@bezsensutenwykop: Myślę, że każdy marzył o czymś takim sukcesie jaki jemu udało się osiągnąć. Co do pieniędzy i bycia bogatym, zgadzam się z tym że pieniądze szczęścia nie dają jednakże jest taki mały problem, załóżmy, że obie osoby(tzn. biedna oraz bogata) są na tym samym etapie świadomości swoich problemów tj. obie chcą zacząć terapię oraz leczenie farmakologiczne. Osoba bogata idzie do najlepszych specjalistów i jest w stanie poświęcić się całkowicie naprawianiu
Przecież on nic nie chce przez to pokazać, po #!$%@? ludzie dorabiają do tego ideologię XD
Jak dla mnie to po prostu tworzy jakiś swój nowy wizerunek w celu promocji nowej płyty