Wpis z mikrobloga

  • 1224
Północ, dworzec autobusowy, Wrocław.
Czekałam przed dworcem na ubera, poza mną tylko 3 bezdomnych kłócących się o coś. Czekałam na ubera który zabierze mnie w wyznaczone miejsce. I co?
Jakiś buc przechodził tak, że klepnal mnie w tyłek mówiąc "fajny tyłek" i idąc szybkim krokiem dalej. Nie to że miałam kurtkę zimową i byłam opatulona warstwami ciepełka. Ale co taka osoba ma w głowie? " O he he laska, klepne w dupę bo.." bo co? Bo nikomu nie wadząc czekam sobie grzecznie na przejazd? Ta osoba nie wie jakiego strachu mi napędziła. Kieszenie sprawdzone jako 1, wszystko jest, więc to po prostu było zwykle klepniecie laski, o północy, przy dworcu z bezdomnymi.. ciekawe czy taka osoba zdała sobie sprawę jaki przeżyłam szok, serce biło mi tak szybko i byłam w takim szoku że pobudziłam połowę znajomych, żeby "nie być sama". J--------e niektórzy to mają tak zryty mózg i nawet proszę się z tym nie kłócić..
#wroclaw
  • 249
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nooiiizy: Nie wiem co mają w głowie. Ja np. szedłem z pracy i chcieli mi w----ć za nic. Na szczęście jednemu z-------m kopa i się odczepili. Polecam robić to samo takim frajusom. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 14
@Bodzias1844 ja p------ę, jak można myśleć że w takiej sytuacji chodzi o wygląd takiego człowieka... Zazwyczaj tacy ludzie i tak się maskują (kaptur, ciemna bluza) i nawet nie wiesz jak wygląda. To jest obrzydliwe i wzbudza straszny strach bez względu na skalę ruchensteina. Szczególnie jeśli się jest nastolatką/dzieckiem, bo przecież taki alvaro o dowodzik nie pyta.
  • Odpowiedz
@nika_blue: jak to działa? Nie popieram zachowania dziadka/typeczka z postu, ale wydaje mi sie, ze strasznie przesadzacie. Mi tez zdarzylo sie dostac "klapsa", ale po chwili juz o tym nie pamiętałem, a ty mowisz o czuciu sie jak gowno (nawet do kilku lat).
Oczywiscie jest to oblesne, ale zwykle dotkniecie przezywac tyle czasu? Moglbys wyjasnic jak to wyglada?
  • Odpowiedz
Jakiś typ klepnął mnie w tyłek. Nie był przystojny więc wzięłam go od razu za złodzieja i obsrałam gacie na tęczowo.


@Bodzias1844: no faktycznie k---a super śmieszne, nic tylko boki zrywać.

Napisałbym żebyś sobie wyobraził, ze to twoja dziewczynę ktoś tak klepnął, ale po tym
  • Odpowiedz
@Nooiiizy: Nie wiem czym jestem bardziej zniesmaczony, twoją przygodą czy komentarzami na mirko. Dobrze ze wykopki to przegrywy i na zywo nie odwazylyby sie na takie zachowanie.
  • Odpowiedz
Jakby do ciebie dziewczyna zadzwoniła o północy jakbyś spał też byś jej tak odpisał? Czy z nią rozmawiał?


@Nooiiizy: jakby moja dziewczyna wracała w nocy do domu, to nie czekałaby na dworcu na ubera gdy ja słodko śpię, tylko ja bym na nią tam czekał aż pociąg przyjedzie. No ale widocznie ja mam inne standardy.
  • Odpowiedz
@Bodzias1844: uff, trochę kamień z serca, że twój komentarz to była tylko ironia. gorzej, że 356 osób dało ci plusa i teraz nie wiadomo, czy myślały tak samo jak ty, czy jednak wzięły twój komentarz na serio :/

@Nooiiizy: współczuję, to jest niedopuszczalne naruszenie granic, dobrze że nie stało się nic gorszego.
równie mocno współczuję wtórnej wiktymizacji, jaka ma miejsce na tym wspaniałym portalu...
  • Odpowiedz
  • 15
@Bodzias1844 żarty z gwałtu/molestowania nie są śmieszne dla większości ludzi, szczególnie tych którzy spotkali się z czymś takim. To nie kwestia kija w dupie, tylko wrażliwości lub traumy. A czasami i traumy spowodowanej kijem w dupie.
  • Odpowiedz