Wpis z mikrobloga

  • 1224
Północ, dworzec autobusowy, Wrocław.
Czekałam przed dworcem na ubera, poza mną tylko 3 bezdomnych kłócących się o coś. Czekałam na ubera który zabierze mnie w wyznaczone miejsce. I co?
Jakiś buc przechodził tak, że klepnal mnie w tyłek mówiąc "fajny tyłek" i idąc szybkim krokiem dalej. Nie to że miałam kurtkę zimową i byłam opatulona warstwami ciepełka. Ale co taka osoba ma w głowie? " O he he laska, klepne w dupę bo.." bo co? Bo nikomu nie wadząc czekam sobie grzecznie na przejazd? Ta osoba nie wie jakiego strachu mi napędziła. Kieszenie sprawdzone jako 1, wszystko jest, więc to po prostu było zwykle klepniecie laski, o północy, przy dworcu z bezdomnymi.. ciekawe czy taka osoba zdała sobie sprawę jaki przeżyłam szok, serce biło mi tak szybko i byłam w takim szoku że pobudziłam połowę znajomych, żeby "nie być sama". #!$%@? niektórzy to mają tak zryty mózg i nawet proszę się z tym nie kłócić..
#wroclaw
  • 249
  • Odpowiedz
@harpiowata: żadnego pisku nie uświadczysz bo mam w dupie zdanie osób których nawet nie znam a co dopiero jak ktoś taki wymyślałby historyjki o mojej rodzinie na taki temat xD no bez przesady, serio nie można żyć internetem i podążać przez życie na podstawie tego co ktoś nam zasugeruje. Daj sobie już na luz bo nie ruszysz mnie xD
  • Odpowiedz
@Nooiiizy: bardzo dobrze, że wstawiłaś tutaj ten post, bo jak się okazuje, prawie 500 osób zaplusowalo niezwykle obrzydliwy komentarz mentalnego troglo o tym, że jakby był przystojny, to byłoby ok. Ufff. Każde naruszenie przestrzeni osobistej jest okropne, zwłaszcza takie. A osoby, które to bagatelizuja, są skrzywdzone, bo najpewniej nigdy nie zaznały miłości od kobiety.

Warto z tego coś wyciągnąć na przyszłość, np. gaz z torebki. Socjopaci porządek społeczny mają w
  • Odpowiedz
@Bodzias1844: to co napisałeś jest wyjątkowo głupie, pobłażliwe i lekceważące. Już biedny widzę zgłosiłeś mój komentarz, ale nie zmieni to faktu, że to co w nim napisałam to prawda. Oby ciebie ktoś wyśmiał jak kiedyś jakiś pajac będzie cię dotykał bez twojej zgody.
  • Odpowiedz
@Nooiiizy: jak zwykle logika wykopu w komentarzach. Lekceważące i chamskie dogadywanie. Ciekawe co by ci wszyscy idioci zrobili gdyby to ich ktoś dotykał bez pozwolenia, w środku nocy, gdy nikogo nie ma dookoła. Świetna okazja do żartów. Koszmar.
  • Odpowiedz
@Nooiiizy: uhh, kiedyś jak jechałam z koleżanka autobusem to dosiadł się do nas jakiś facet, koleżanka stała, ja siedziałam, a on się wpakował obok jak zwolniło się miejsce. Nie minęły 3 przystanki, a koleżanka zaczęła się drzeć, bo owy dzentelmen wyciągnął ptaka i zaczął się masturbować. Ja się nawet nie zorientowałam co się dzieje, bo sprawdzałam dojazd.

Wczoraj miałam również podobna sytuacje, czekam na tramwaj, zauważyłam, ze jakiś facet mi
  • Odpowiedz
Nie popieram takich zachowań jak tego typa, ale atencja nabita, mogła przedstawić się jako wielką ofiarę, kilku matołów zacznie współczuć i się odgrażać, czyli "poszkodowanej" się ostatecznie opłacało.

Sposób napisania tej historii i tak jest lajtowy, bo zazwyczaj dochodzą jeszcze ckliwe teksty o wielkiej traumie itd.
  • Odpowiedz