Wpis z mikrobloga

Cholera, marzenie o własnej siłowni/studiu treningowym/klubie stało się właśnie niebezpiecznie realne. Trochę jestem przerażony, jak szybko to poszło bo rozpatrywałem to w perspektywie "kiedyś, za kilka lat". Tymczasem znalazł się inwestor i jest w trakcie dogrywania działki pod inwestycje #krakow , a ja muszę zrobić projekt wstępny, określić profil i pokazać biznesplan. No i znaleźć ogarniętego wspólnika, bo nie bardzo chcę się w to ładować sam. Nie wiem na pewno, czy to pyknie, no ale muszę się postarać i coś już zrobić.

Profil na pewno nastawiony pod ciężkie dźwiganie, trójbój, dwubój, jeżeli się da to coś sprzętu do strongman, do tego sprzęt do bardziej specyficznej pracy ze sportowcami. Taki mniejszy, bardziej specjalistyczny box cf, z dobrą muzyką i bez tłumów przypadkowych osób. Do tego miejsce do treningów personalnych. Mocnym ograniczeniem będzie metraż, bo tylko ~200m2.

W związku z tym, że jesteście z różnych miast i trenujecie w różnych miejscach a część osób tutaj ma fajne pomysły i spore doświadczenie, proszę w sumie o trzy rzeczy:

1) jeżeli znacie miejsca, czy to z yt czy trenujecie na jakichś klimatycznych, z dobrym rozplanowaniem, sprzętem to proszę o jakieś linki czy namiary. Chętnie odwiedzę czy sprawdzę, celem znalezienia jakiejś inspiracji. Zwłaszcza, jeżeli znacie coś o podobnym profilu do wyżej przedstawionego.

2) sprzęt? co Waszym zdaniem powinno się znaleźć, czego brakuje? nie ma?

3) może ktoś prowadzi podobny obiekt, lub zwykłą siłownię?

#silownia #mikrokoksy #mirkokoksy #trojboj
  • 60
@bdm_bq: ja moge w razie czego pomoc ze znalezieniem dzialki w Krakowie :) oraz z tematem leasingu sprzetu ;) - tutaj bym odesłał do @OptiFinance , chyba że nie jest to sprzet leasingowany to kredyt bankowy moge ogarnac :D
Lokalizacja super, bo platinium w Galerii Bronowice to totalna porażka.
@bdm_bq:

Ogólnie możesz pomyśleć nad sprzętem strongman, bo ostatnio jest na to duży boom i wielu ludzi pewnie mogłoby chcieć coś spróbować, ale ciężko gdzieś znaleźć odpowiedni sprzęt. Tylko mała powierzchnia może być tutaj przeszkodą, ale już np. takie przyrządy jak belka dużo miejsca nie zajmują. Polecam ogólnie filmik od Alana Thralla o przyrządach w jego siłowni strongman.
W.....s - @bdm_bq: 

Ogólnie możesz pomyśleć nad sprzętem strongman, bo ostatnio je...
@bdm_bq: pamietaj, ze obecnie 95% osob ma w nosie budowanie swojej tozsamosci w pocie, znoju i lzach. Bo to zostalo juz daawno przerzucone na prace zarobkowa.
No chyba, ze wlasnie bedziesz w stanie ogarnac sobie przedstawicieli "wolnych zawodow", tylko czy jest ich wystarczajaco duzo i czy oni beda w stanie tyle zaplacic?
I na ile w ich przypadku moze miec znaczenie efekt slomianego zapalu, oni sie zazwyczaj realizuja gdzie indziej.
Wiec