Wpis z mikrobloga

GIGA-CANCER IS COMING
Nie wiem, czy da się w ogóle przekroczyć ten poziom upodlenia siebie i splugawienia się do cna...
Uprzedzam Was... Nie oddaje za onkologa... Poznajcie Maksyma Wołczyka - kolegę po fachu Totohoker. To dzięki niej natrafiłem na tego osobnika, który pod imieniem i nazwiskiem opowiada na YouTube o kulisach bycia męską prostytutką. Ilość podczłowieczeństwa zawarta w jego filmach sprawia, że wskazówka w moim rakometrze osiąga czerwony poziom.
Nigdy nie lubiłem dzieci i nie chciałem ich posiadać... Wyobraziłem sobie jednak, jak by to było gdyby mój syn był męską prostytutką i z dumą opowiadał o tym na YouTube. Ultimatywna porażka wychowawcza...
Czekam na komentarze brainceli i braincelek - "Mogło być gorzej hehe. Mógł zamiast dawania dupy hehe, założyć konto na wykopie hehe i propagować blackpill hehe". Zapytajcie wiec swoich rodziców, którą z tych dwóch opcji by wybrali, dla Was.
#logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #tfwnogf #stulejacontent #blackpill #blackpillraw #przegryw ##!$%@? #codziennyblackpill #rakcontent #divyzwykopem #prostytucja
B.....W - GIGA-CANCER IS COMING
Nie wiem, czy da się w ogóle przekroczyć ten poziom ...
  • 23
@Blackpill_RAW: gdy wychodzisz do pracy, przez 8 godzin Twój pracodawca, podobnie do jego klientów, robi z Tobą co chce w granicach prawa. Obawiam się jednak, że to Ty będziesz odwiedzał placówki NFZ na starość, oby tylko z bólem pleców.
@Blackpill_RAW: Bo pewnie jesteś hetero, a on natomiast homo więc zupełnie inaczej to odbieracie. Z tego co go słuchałem to on odmawia klientom którzy są obleśni więc nie rucha się z kim popadnie. Gdyby jakiś zadbany milf dawał ci 200 funtów/h za seks bo ją podniecasz to naprawdę byłaby to najgorsza i najbardziej hańbiąca możliwa profesja? Według mnie nie i potrafię wymienić dziesiątki zajęć bardziej ch$jowych niż to i to za
@Blackpill_RAW: Tyle że on nie daje du* byle komu tylko robi selekcję, a i tak ciśnie z tego hajs. Na dodatek jest gejem, więc dla niego to w sumie jakby niezobowiązujący seks, gdybyś był chadem i laski by ci płaciły 8k funtów na miesiąc za ruchanie to byś pierwszy wyjmował bydlaka, ale jesteś brzydki i nawet pasztety nie chcą się z tobą ru**ć.