Wpis z mikrobloga

po nowym filmie kfd wziela mnie gleboka rozkmina. nie jestem zadnym specem od sterydów, post ma jedynie zachęcić do dyskusji. wiadomo też że jedną rzeczą jest "czy MÓGŁBY być naturalem" a inną "czy JEST", to drugie to wie tylko sam AJ, dlatego takie rozkminianie jest malo produktywne, ale trzeba przyznac, ze jego przypadek jest ciekawy.

z 1 strony sylwetka AJ wydaje sie too good to be true jak na naturala, mega masa+niski bf, z drugiej:

1) faktycznie nie ma wgle wahań formy, podczas gdy wk i wszyscy inni internetowi fejk-naturale takowych mieli multum, widac progres, juz lata temu wygladal super, mialby walic anaboliki cale zycie?
2) wyniki silowe nie sa podejrzane, 170-180kg na klate to bdb ale osiągalnie, siad/martwy pewnie ma 150/210 albo coś w tym stylu.
3) argument "i on to niby zrobil w 75% na kalistenice XDDD" jest c-----y, jesli ktos by trenowal latami upper body i progresowal 4-6x w tyg push/pullem na dipach/podciaganiach i innych wariacjach, to tez zbuduje zajebistą sylwetke i sile.
4) zauwazylem że @Seba_Kot z jakiegos powodu na wykopie jest grubo hejtowany, ale dla mnie bylby ostatnia osoba na ziemi ktora mialaby wiedząc że AJ wali towar oszukiwac nagle wszystkich po uprawianiu sterydowego real-talku przez całą internetową karierę, po co, i bez AJa kfd sie rozwijalo git.

wiadomo, że by sie wybic w internecie i imponowac normikom to wybor dla kazdego jest prosty - oplaca sie brac i kitowac. ale jak widzę że tu o jakims grzymskim(?) czy simonte(???) pisali niektorzy ze raczej not natty, no halo. na AJa nie widze jakichkolwiek innego argumentu niż że jest po prostu za dobry, z reguły na internetowych fake naturali da sie znalezc wiecej "red flagów"

zapraszam do dyskusji

#kfd
#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kasahara: w przypadku postow o naturalnosci owcy czy robura sakera(dawniej) też robię "here we go again", ale no przyznaj, że przypadek AJa jest inny

daleko mi od rowniez od pisania tego co jego fani w komentach że "cZaRnA gEnEtYkA - dlatego', bo to bzdurne gadanie. jednakze po pobieznym zapoznaniu sie z jego internetową tworzczoscia nie widzę tu innego argumentu niż że jest za dobry, w przypadku wszystkich innych zagranicznych czy
  • Odpowiedz
@aromacfar:

Powtórzę to co dziś pisałem w innym wątku - póki nie ma tanich testów antydopingowych dyskusja nie ma sensu. Gdybanie, niepotrzebne podniecanie się w jedną lub drugą stronę. Może jest naturalny, może bije całą aptekę. Załóżmy sobie, że wszyscy są na b----e, albo wszyscy naturalni i świat jest prosty. Za granicą to jest jeszcze lepiej, bo Mike O'Hearn (po prawej) też mówi, że jest natural i co tu nie
Kasahara - @aromacfar: 

Powtórzę to co dziś pisałem w innym wątku - póki nie ma ta...

źródło: comment_15819567438kVIHD18VSzM5jLdUnCLmj.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@aromacfar: ja się nie znam na tych rzeczach i nawet nie wiem czym są te sterydiany poza teściem ale w przypadku AJ to gość zapiernicza od nastolatka i jeśli naturalnie można osiągnąć taką sylwetkę to byłby on doskonałym tego przykładem. Pytanie do jakiego poziomu można dojść naturalnie?
  • Odpowiedz
rgument "i on to niby zrobil w 75% na kalistenice XDDD" jest c-----y, jesli ktos by trenowal latami upper body i progresowal 4-6x w tyg push/pullem na dipach/podciaganiach i innych wariacjach, to tez zbuduje zajebistą sylwetke i sile.


@aromacfar: Ale co z tego że latami trenował upper body? Żeby mieć dobry wynik w jakimkolwiek cwiczeniu, nie wystarczy mieć ogólnie dużej siły danej partii cała tylko trenowac i adaptować się pod
  • Odpowiedz
@aromacfar: nadmienię jeszcze jedną kluczową rzecz o której ludze zapominają. Tacy youtuberzy, instagramerzy itd oni ZARABIAJĄ i ROZWIJAJĄ karierę dzięki swojej sylwetce. To jest ich praca. Naprawde myślisz, że gościu skąpi nawet fioki testa co miesiąc za 6 dych, która naturalowi by w uj sylwetkę podciągneła? Gościu robi hajs na tym jak wygląda, bycie na dopingu to dla niego inwestycja w siebie a taki cwaniak i karierowicz jak AJ wykorzysta
  • Odpowiedz
@aromacfar: jak spojrzymy na jutubowych (raczej) naturali takich jak da Costa. Grzymski, Simonte, milks and squats to taki owca czy aj mocno się na ich tle wyróżniają. Wręcz ich deklasuja
  • Odpowiedz
@aromacfar: Marketing, duzo prosciej jest zdzierać kasę z nastolatków udając naturala, bo to jeszcze dzieci żyjące zludnymi marzeniami, za kłamstwa go nie szanuje, ale za sylwetkę jak najbardziej bo 90 procent bombowców jej nie osiąga, Sopot wygrał a z naturalami tam nie startował. Podsumowując, towar bije ale bardzie mu się opłaca mówić ze nie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@markov90: no właśnie, cóż za przypadek że ci prawdziwi naturale tak kosmicznie odstają od tych na 100% udawanych, którzy osiągnęli dużo wiekszy sukces komercyjny w mediach społecznościowych heh
  • Odpowiedz
@aromacfar: tl;dr poza tym temat wałkowany 250 razy e3d więc powiem tylko:
w historii sportów powiązanych z siłownią był tylko jeden natural który cokolwiek osiągnął i jest to Intruder
  • Odpowiedz
@Kasahara: umiem uzasadnić. Piana był naturalem, co jakby potwierdza jego smierć. Miał takie zabójcze treningi ze nie był w stanie regenerować i w końcu wyczerpał zapasy wszystkiego i musiał umrzeć, jakby brał sterydy to by normalnie żył dalej
  • Odpowiedz