Wpis z mikrobloga

@sebaaaxy: Dlatego unikam jak ognia Polek za granicą. Mam 100% złych doświadczeń. Raz 40 letni milf, jak się dowiedział, że jednak jestem z Polski to z tekstów w stylu"jestem niegrzeczną dziewczynką" przeszliśmy na "ja się szanuję i właściwie to szukam przyjaciela, ale bez seksu". Innym razem np. pisaliśmy na początku po francusku i leciały teksty, że wpadłem jej w oko etc. Jak "przypadkowo" odkryliśmy, że oboje jesteśmy z Polski, zaczęło się
@Perthro: akurat ja się uważam za solidne 2/10 i nie mam żadnej potrzeby podnoszenia sobie samooceny takim #!$%@? bo to u mnie nie działa, więc #!$%@? nie trafiłeś xd piszę dokładnie to z czym się spotkałam, mieszkając w UK co najmniej kilku obcokrajowców zwróciło mi uwagę, że pochodzę z kraju gdzie są piękne kobiety. Albo że ktoś zna jakąś ładną Rosjankę.
Ale tu widać nawet macie problem z tym żeby przyznać,
piszę dokładnie to z czym się spotkałam, mieszkając w UK co najmniej kilku obcokrajowców zwróciło mi uwagę, że pochodzę z kraju gdzie są piękne kobiety. Albo że ktoś zna jakąś ładną Rosjankę.


@arteria: Ja jak byłem w Anglii to to samo niektórzy Anglicy mówili o Rumunkach, a imo one są brzydkie.
Znam też kilku Hiszpanów i murzynów, którzy mieszkają w Polsce i to jest po prostu tak, że im się opłaca