Wpis z mikrobloga

@Kenteris: no to jest akurat prawda, że Polki są uważane za jedne z ładniejszych kobiet, to samo Rosjanki. Jakoś nigdy nie słyszę że np taka Francja czy Anglia ma piękne kobiety, tylko zazwyczaj Polska/Rosja xd
@arteria: Nie prawda, mieszkam w UK i na tle tego co tu widuje to Polki wypadają mocno średnio, tylko mi nie pisz o grubych Angielkach bo przeciętna Polka, odkąd wyjechałem w 2005 roku, przytyła średnio 30kg i w niczym im nie ustępuje. Zadbane kobiety Zachodu wyglądają o niebo lepiej i mają lepsze figury od Polek bo są mocniejszej nordyckiej lub latynoskiej budowy. Takie są fakty witaminki, w UK panna nawet jak
@Kenteris zastanawia mnie zawsze to wasze tyranie urody Polek. Sam nie wiem, czy są najładniejsze, bo nie miałem okazji zwiedzić zbyt wielu miejsc na świecie, ale byłem w 10 krajach europejskich i z tych krajów nie jestem w stanie wskazać jednego, w którym kobiety były zauważalnie ładniejsze od Polek. Więc nie wiem, skąd wy to bierzecie, że Polki są brzydkie. Serio.


@zasadzka01: Polki nie są brzydkie, ale nie są też jakoś
@Wajcha44 mi tylko chodzi o to, że póki co, przechadzając się po ulicach w Polsce i w innych krajach, nie trafiłem na miejsce, w którym bym zwrócił uwagę, że kobiety są wyraźnie ładniejsze, a trafiłem na miejsca, gdzie są brzydsze lub trafi się jedna ładna na kilkadziesiąt, a u nas w dużych miastach, co chwilę jakaś ładna się trafia. Wpis jest o wyglądzie, więc w innych aspektach swojej opinii nie wyrażam.
@Perthro: tak można mówić o każdej nacji xd tylko Twoja niechęć do Polek przemawia w Twojej opinii xd ja też mieszkałam w UK i jak spotykałam jakąś kobietę która była atrakcyjna to albo mówiła po polsku albo po rosyjsku. To jasne, że część przytyła, a część nie, tak samo jak w UK xd chyba nie wiesz co to stereotypy i koniecznie nie chcesz przyznać, że panuje taka popularna opinia, że ładne
@Perthro: polki pod względem urody wypadają powyżej średniej. Nie są w czołówce ale dalej są powyżej średniej. Co nie zmienia faktu że są zaniedbane, łatwe i mają zadarte nosy i #!$%@? ego.

Mi osobiście bardzo podobają się dzisiejsze Niemki, połączenie genów słowiańskich z germańskimi daje kombinację która mi się podoba.

Pod największym wrażeniem byłem dziewczyn z Ukrainy i Chorwacji, miałem wrażenie, że chodzę po ogromnym wybiegu dla modelek.