Wpis z mikrobloga

@r__k: a wege może być? Deska serów się zawsze sprawdza. Sam jestem mięsożerny, ale marchewę w słupki bym pochrupał zawsze, sosów możesz jeszcze zrobić kilka, pokroić w słupki też ogórek, ale to lepiej na koreczki, jak dasz radę ogarnąć świeżą kolendrę to zgoogluj przepis na Mojo Verde. Mi kumpel bez mięsa makaron dał penne z marchewką ostatnio tak fajnie oskrobaną obieraczką na plastry, cukinią i jeszcze czymśtam. Generalnie każde wegeżarcie możesz
@Adolf_HODLer: akurat nie jestem wege/wegan, ale znajomi są. No i też sobie czasem lubię zjeść coś bez mięska :P
ogólnie umiem gotować bez mięsa, ale szukam czegoś stricte imprezowego i łatwego do ogarnięcia :) dzięki!

@Pociongowy: Tapenada <3 jak mogłam zapomnieć. Dzięki!

@ewaewa: @matra: thx coś ogarnę z tego :)
@r__k: kup nachosy i zrób guacamole. Problem solved. Tylko solone, a nie jakieś gówno serowe co się do łap syfem klei. Tak stricte na imprezę właśnie, ludzie będą dziabać. A Ty po prostu zrobisz tylko sos do chipsów jeden z drugim. Na imprezie kiedyś zrobiłem skrzydełka Buffalo wg przepisu z kwestiasmaku, wszyscy żarli jakby ich #!$%@?ło po kociemu, a laski się wnerwiały że zrobiłem lepsze żarcie od nich. Kilka możesz zrobić