Wpis z mikrobloga

@intospace:

piękne i ciepłe

jesteśmy silne i niezależne, nie lubimy podporządkowywać się facetom


Nawet nie potrafią na temat odpowiedzieć a niezależność i siła kończy się, gdy trzeba założyć strój ninja #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
I bardzo dobrze im wiecej takich "silnych pięknych księżniczek" pokaże od razu swoje prawdziwe łatwe oblicze, tym więcej normalnych facetów nie zmarnuje sobie życia na bycie z byle kur...
  • Odpowiedz
@Tylko_szczera_prawda: i naiwne, bo łykają taki szit, a im chodzi tylko o wydymanie za darmo głupich lasek, które w takiej skali wyglądu w ich kraju nawet by na nich nie splunęły, ale p0lki wezmą każdego byleby był z zagranicy i mogły się pochwalić przed koleżankami. xD
  • Odpowiedz
które w takiej skali wyglądu w ich kraju nawet by na nich nie splunęły


@Blaskun: tru dat
Pracowałem jakiś czas w portugalskiej firmie, mieszkałem też tam ponad rok i powiem tak - byle Pedro przyjeżdżał do nas to miał takie rwanie, że szkoda gadać, a ten sam Pedro w swoim rodzinnym kraju był przegrywem. Tu naprawdę nie miało znaczenia, czy gość jest przystojny, czy sobą coś reprezentuje itd., wystarczyło że
  • Odpowiedz
@FrasierCrane: Właśnie nie wiem co #p0lki widzą w Portugalczykach, kiedyś mieszkałem na wyspie Jersey, która jest częścią Wlk. Brytanii, gdzie jest duża mniejszosć portugalska (7-10%) i polska (3-5%) i bardzo często jacyś tacy nijacy, naprawdę niscy (ja z 175 cm byłem wyższy od nich) z cerą jakby w polu zasuwali 7 dni w tygodniu często wiązali się z witaminkami, które niejednokrotnie były wyższe od nich. Tu chodzi o
  • Odpowiedz
@intospace: prawda jest taka, ze w Polsce 90% ludzi jest biednych i taka p0lka jak usłyszy, że gość jest zza granicy, to już uważa, ze jest meeega bogaty... Dlaczego angole mają raj? Bo polki to w większosci tępe i zapatrzone w siebie sz.., którym nic się nie chce i wszystko na gotowe.. A uroda szybko przeminie i zostanie praca w żabce z gówniakiem i alimentami, bo seba wyjechał do UK..
  • Odpowiedz