Wpis z mikrobloga

Trening 1/2 siadów, których nawet z łapówka na XPC by nie zaliczyli zrealizowany. Powiem Wam ze wiązanie taśm samemu to dramat podchodząc do sztangi już byłem ledwo żywy mdlalem, lało się ze mnie i z bólu mroczki w oczach. Na początku tez nie wiadomo czego się spodziewać. Ale kilka treningów i mam nadzieje ze będzie i głębokość i ciężar sensowny na spokojnie. Ale to zupełnie inny siad niż RAW

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #fullborsukworkout
Kasahara - Trening 1/2 siadów, których nawet z łapówka na XPC by nie zaliczyli zreali...
  • 27
  • Odpowiedz
@FeC7800: panie to outfit wyższej klasy t-shirt od arka czerwa, inzer, mośki, Monster i spodenki albo od jaglaka albo richa piany ten strój daje ci dodatkowe 500 mg testa week
  • Odpowiedz
@Kasahara: gdyby budynek siłowni się przypadkiem zawalił to odkopując zwłoki za tysiąc lat by pomyślano, że pochowano jakiegoś króla trójboju ubranego w same legendarne artefakty
  • Odpowiedz
@Kasahara: Nie wydaje Ci sie, ze masz bardzo niestabilne odejscie? Jakbys w ogole nie byl spiety podczas odchodzenia. Do tego jeszcze nie wyjmiesz dobrze sztangi, a juz zaczynasz robic kroki w tyl. Chyba, ze celowo zmniejszasz czas trzymania sztagi?
  • Odpowiedz
@DywanTv: ogromna różnica jest odchodzić w taśmach od racka a w neoprenach totalnie co innego szerzej musisz już być pod sztanga kolana są przyblokowane i wszystko się sypie ale i tak niebo a ziemia do tego co było miesiąc temu bo ja w ogóle nie byłem w stanie odejść od racka no i kwestia ostatnia musisz szybko zrobić bój bo mdlejesz z bólu i odpływu krwi ja po odwiedzaniu miałem
  • Odpowiedz
@Kasahara: ile te taśmy tak realnie dają, bo ciągle jak ktoś wrzuci film z taśmami to od razu piszo, że pincet kilo mniej bez taśm.... już monotonne się to zrobiło ale samo zastosowanie taśm to ciekawa kwestia.
  • Odpowiedz
@non-serviam: na obecną chwile oceniam, ze 15 kg na dzień dobry. A ile maks z tego wyciągnę, wierzę w słowa Bena Pollacka, że do 30 kg jak się naucze je obsługiwać. Mój PR w neoprenach to 232,5 kg, może za 250 kg uda się robić mi w tych taśmach za 2 tygodnie. Nigdy nie słyszałem jakoby dawały 60-70 kg od żadnego autorytety opróćz słynnej aferki tutaj z Sebą. Zresztą obecne
  • Odpowiedz
@Kasahara: te 60kg to już nudne #!$%@?. Tak na logikę ciężko byłoby w to uwierzyć.
Generalnie piękne wyniki, aż mi się kolana zapadają do środka jak patrzę na takie siady ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Swoją drogę zawołam @Seba_Kot jakie muszą zostać spełnione warunki, aby wyciągnąć jak najwiecej kilogramów z taśm, zależy to od rozstawu, budowy, samej techniki? Czy znajdzie się freak, który faktycznie doda z nich +50 kg? Co wtedy taką osobę do tego predysponuje? Może dominacja jakieś grupy mięśniowej?
  • Odpowiedz