Wpis z mikrobloga

@Kuba_prezes klikać i klikać, uczyć się kodowac, ja ciągle mam o sobie kiepskie zdanie jeśli chodzi o samo pisanie kodu, z nauką kodowania wziąć sobie jakiś realny projekt z wymaganiami i limitami i używać zdobytej wiedzy na realnym przykładzie, no i generalnie żyć organizacją danych, liznąć też trzeba jakiegoś stylu żeby mieć pojęcie o UX.

Na pierwszą pracę szukać sobie wśród ogłoszeń z dopiskiem agencjom dziękujemy, zarobisz mniej ale się nauczysz tyle
@bluehead: mirku ale pracujesz tylko z tym frameworkiem Drupal i tak dużo zarabiasz? Bo tak się rozglądam to na przykład z developerami nawet w backendzie, to wymagają znajomości wielu frameworków, nigdy jednego. Oczywiście nie na poziomie seniora czyli tak zaawansowanie, ale i tak nie potrafię zrozumieć jak developer jednego frameworku może tyle zarabiać. Cieszy mnie to ale kompletnie nie rozumiem. Większość stron tego używa? To jest jakiś odpowiednik Wordpressa?
@doomer-2020: punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Weźmy dowolnego milionera, dla niego nic nie znaczą nasze pensje, nawet połączone razem
@tomislawniepelka: chyba do mnie chciałeś napisać. Więc jak to jest? Jak zarobię powyżej 40k to od tej kwoty zapłacę podatek 30%? Bo pamiętam stare filmy programisty na wakacjach w których o tym opowiadał. Od tamtego czasu sporo mogło się zmienić, myślę.