Wpis z mikrobloga

@shinX: @kupczyk: @Naciass:
Najwięcej przeszkadza to ludziom którzy tutaj nie mieszkają, nie komplikuje to jakoś naszego życia, zasłony i tak zasłaniam bo mam blok naprzeciwko a lampy świeca do 22 jakos. Większym problemem dla mieszkańców jest hałda po hucie ale o tym jakoś nikt nie gada
Ja chciałem mieszkanie i 30lat i tak je muszę spłacać więc czy tak taniej przez szklarnie?
@x2one: ja mieszkam niedaleko, nawet w tej samej gminie ( ͡° ͜ʖ ͡°) i mnie oraz wszystkich których znam #!$%@? niemiłosiernie. Poza tym że skażenie światłem ma negatywny wpływ na ludzi, zwierzęta i rośliny, to jeszcze mnie #!$%@? bierność Siechniczan i robienie sobie przez Citronex prywatnego folwarku widocznego z 60km(znowu cytat "Tak to by o Siechnicach nikt nie mówił, super reklama!" ...)
@x2one a to o 22 to światło znika?...
Koleżanka się chwaliła że będzie we Wrocławiu wiesc życie miejskie itd a potem się okazuje że Siechnice bo to wiesz dużo taniej bla bla i stąd moje przemyślenia. Myślałam że rzeczywiście mniejszy jest popyt na mieszkania tam w okolicy przez to światło. Ale teraz to chyba i lepianki w lesie trzymają cenę ()