Wpis z mikrobloga

@shinX aha :) no nie byłam tam i nie wiem. Ja z bardzo daleka widzę zorze od szklarni ze storczykami ale w żaden sposób mi nie oświetla nic :D i tam się właśnie świeci calutka noc.
Współczuję ogólnie bo ja bardzo lubię czarne nocne niebo i gwiazdy :)
  • Odpowiedz
@shinX: nie, ja nie widze problemu bo to swieci do gory a ja jestem na dole ( ͡° ͜ʖ ͡°) ama jak ktos chce, mieszkam 3 km od tego i pomidorki mi nie przeszkadzaja, nikt na okolo tez nie ma o nie bolu dupy
  • Odpowiedz
@HonyszkeKojok: ostatnio mieszkałeś 2km od tego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
CITRONEXIARZ WYKRYTY ( ͡° ͜ʖ ͡°)
i owszem, świeci do góry, ale ktoś nie pomyślał że występuje zjawisko atmosferyczne w postaci chmur, które całkiem sprawnie odbijają światło i jeszcze je rozprowadza. Jeśli widok ze zdjęcia jest dla Ciebie normalny i "proszę się rozejść", to ja nie mam pytań.
shinX - @HonyszkeKojok: ostatnio mieszkałeś 2km od tego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
CITRONEXIARZ WYK...

źródło: comment_Wol8TiEYmGA6ewFnp0vTLbvT5rgF7j8E.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@HonyszkeKojok: to jakby w godzinach 22-5 z kranu leciały ścieki a nie woda pitna to też by Ci nie przeszkadzało, bo wtedy śpisz? ( ͡° ͜ʖ ͡°) albo 22-5 centralne ogrzewanie w Siechnicach odbywało się przez masowe palenie opon. Śpisz przecież to nie przeszkadza ;)
  • Odpowiedz
@Xaveri: nikt im nic nie #!$%@? bo mieszkańcy Siechnic są #!$%@? to raz, a dwa że pan Citronex i pan burmistrz Siechnic to psiapsióły i do pomidorów i do szklanki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@peekey: jak jechałem z Katowic do Wrocławia autostradą to już po pierwszych kilku kilometrach dało się zauważyć tą żółtą smugę
  • Odpowiedz
@achlos: Drugie największe w Polsce zanieczyszczenie świetlne wywołane doświetlaniem ogromnych szklarni z pomidorami firmy Citronex które później kupujesz w Biedronce.
Identyczne szklarnie powstały przy granicy z Czechami i tam się ludzie #!$%@? i dało się zamontować przeszkadzajki dla światła, ale w Siechnicach jak w lesie i #!$%@? tak że widać z innych województw bo można wyjść z psem po zmroku którego już tam nie ma i super ( ͡° ͜
  • Odpowiedz