Wpis z mikrobloga

@Dziczek3000: tak w ogole, to gosc jest niewidomy, niedowidzacy, wiadomo cos wiecej? po co chodzi z kamerka na kapelusiku?
no ogolnie akcja #!$%@? wg mnie. reakcja typiary mocno dziwna, ale nadreakcja nagrywajacego zalatuje jakas psychiczna niestabilnoscia ¯\_(ツ)_/¯
ja wiem, ze to vipok i tutaj klaszcze sie kazdemu zrownaniu baby z ziemia, no ale jednak...
  • Odpowiedz
@Shatter Ty się już taki głupi urodziłeś czy wykop Ci mózg wyprał? Jak jesteś taki mądry to idź sebe pod klatką ppglaszcz xd. Nikt nie lubi jak się mu granicę przekracza, psy też.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@sajko: ostatnio wracałem z uczelni i szła różowa pieskiem który zaczął się łasic do mnie( ͡° ͜ʖ ͡°)To grzecznie zapytałem czy mogę pogłaskać. Sam mam pieska i wiem jak jest( ͡° ͜ʖ ͡°) kultura nie boli
  • Odpowiedz
@Shatter: to są fakty, codziennie o nich słyszę albo widzę na wideochat. mój tata żyje tam przez większość roku i nie lubi wracać do Polski, do naszego burackiego spoleczenstwa. Nie każdy Szwajcar korzysta, niektórzy są ogarnięci bez. Tam psy biorą tylko świadomi ludzie. Dzieci są pilnowane. Zupelnie inny świat, ludzie bardziej cywilizowani, jest bezpieczniej, czysto, zero wandalizmu.
  • Odpowiedz
@Shatter to nagraj jak podchodzisz do policjanta na ulicy i z znienacka to glaszczesz po kaburze bo to tak samo miejsce newralgiczbe jak szyją u psa A potem zdaj relacje kto spadł z rowerka. Ty czy policjajt
  • Odpowiedz
Jezu ale ty jesteś debilem xD


@sajko: Brawo. Jak ktoś ci wytknie to, ze się mylisz to zacznij go obrażać. Rudzice kultury nie nauczyli.

na smyczy 15m która trzymałam w ręku


@sajko: Gówno prawda. Jasno widać na zdjęciu, że smycz nie zachodzi w stronę fotografa. Kłamiesz a, żeby wyszło na twoje to dodatkowo się pogrążasz.

Jasno zdjęcie wskazuje, ze pies jest luzem. A jak nie umiesz normalnych argumentów dać tylko
  • Odpowiedz
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: nie wiem czy ty trollujesz czy na serio xD jak smycz ma 15 m a ty odsuniesz sie do tyłu to nie musi być widać ze mam obręcz założoną na rękę, nie chce mi się z tobą już dyskutować bo to jak rozmowa z 2 letnim dzieckiem
  • Odpowiedz
@sajko: Ludzie bez doświadczenia i z ubogą wyobraźnią zawsze mają najwięcej do gadania. Moja 4 metrowa smycz też różnie się układała, czasami pies był tuż przede mną, a smycz obok nas zawinięta wokół rzędu krzaków i z pewnej perspektywy też wyglądałby jakby był luzem ze smyczą.

Btw. założę się, że ci napinacze to pospolici hipokryci i sami np. niejednokrotnie przekraczają dopuszczalną prędkość na drogach ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sajko: Jeśli twój pies jest 24/7 lękliwy to powinnaś coś z tym zrobić, zabrać go do behawiorysty/trenera, Ty zamiast tego wolisz wyzywać ludzi którzy chcą psa pogłaskać przypisując ich jeszcze do jakiś wykopowych podgrup (np. Madek, podludzi) i oczekujesz że każdy będzie Cię pytał o historię tego psa i pozwolenie na zwykłe #!$%@? pogłaskanie psa.

Good Job.
  • Odpowiedz
@Namarin: chodziliśmy na szkolenie, sama teraz z nim pracuje po wskazówkach od pani behawiorystki. Oczywiście ze nie swojego psa pyta się o głaskanie jego właściciela, jest to proste jak 2+2. Ichigo niedługo będzie kastrowany co ma pomoc z jego lekami. Nic nie wiesz a już wyciągasz pochopne wnioski, gg
  • Odpowiedz
@Namarin: A dlaczego ktoś ma głaskać bez pytania cudzego psa? Po co? Mój pies nie ugryzłby nikogo, kto na mieście spróbowałby go pogłaskać, ale ja sobie np. tego nie życzę. To mój pies i nie chcę, żeby zapamiętał kogoś jako "przyjaciela od głaśnięcia", w moim domu, ogrodzie ma szczekać na wchodzących obcych, a niestety nie będzie szczekał na kogoś, kogo pozna dotykiem i bliższym zapachem.
  • Odpowiedz
@ulomka: I ja to rozumiem, tylko uważam że jeśli pies po dotknięciu gryzie bo jest zlękniony to ewidentnie brak mu odpowiedniego szkolenia i treningu.

Sam bym zapytał zanim chce psa pogłaskać bo mam rigcz.
  • Odpowiedz