Wpis z mikrobloga

@partycja_: Ja bym wziął xiaomi, skoro zmieniasz co 4 lata to xiaomi wypada lepiej bo ma lepszy procesor wiec po tych 4 latach ten telefon nie bedzie sie tak zacinał jak samsung, a ci co piszą ze samsung lepszy niech sie j*bną w głowe, znajoma kupiła S8 zaraz po tym jak wyszedł, po pół roku narzekała, że sie zacina XD więc moim zdaniem jak chcesz zeby z telefonu dało sie
  • Odpowiedz
@Krol_Dzielni: Widzę opinia eksperta z dupy. Jakoś mam ten telefon, poprzednio miałem flagowego IP, miałem samsungi itp i ja nie widzę różnicy w użytkowaniu, za to w cenie 1k+, ale wiem gówno w #!$%@?, pozdrawiam
  • Odpowiedz
@partycja_: Droga mirabelko. Flagowce w tej półce cenowej są na tyle dobre, że bez względu na to co wybierzesz, będziesz zadowolona.

Kupiłem już 2 Mi9 i obie świetnie sobie radzą(obie dla kobiet). Są lekkie (mój mi mix 3 to jak cegła przy nich), dobrze leżą w dłoni pomimo sporego rozmiaru, robią dobre zdjęcia (na g camie jeszcze lepsze), choć uważam że akurat tutaj Samsung ma przewagę (lepszy soft, ładniejsze zdjęcia imo).

MIUI bardzo intuicyjne, w mojej opinii bardziej niż nakładka
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@partycja_: ja powiem tak, miałem mi9t pro i sprzedałem. Dla mnie mało dopracowana nakładka. Tryb ciemny hehe pozdrawiam czytać powiadomienia o np. nowych mailach. Ogólnie powiadomienia strasznie swirowaly i np. jak go sprzedawałem na olx, to póki nie wszedłem w aplikację, to taki #!$%@? był A nie powiadomienie że ktoś napisał. A najbardziej co mnie bolało to brak możliwości zapisu kontaktu na sim lub telefon, tylko konto Google. Dioda powiadomień
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xeorrro: mało dopracowana nakładka, po prostu nie ogarniasz miui i tyle. W Samsungu pamiętam jak miałem by to taki gniot że mnie zraził do tej marki. Tylko nie płacz jak za pół roku szajsung będzie ci mulic na tych śmiesznych exynosach
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@partycja_: najlepiej idź do sklepu poproś o te 3 modele i się nimi pobaw tylko nie słuchaj tych pseudo sprzedawców. Weźmiesz tego który ci się najlepiej spodoba i tyle
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PsychoKid: skąd wiesz że teraz mam Samsunga a nie inna markę? Czemu Cie tak dupa piecze, że wyrazilem swoja opinie o telefonie? Mam chwalić ze jest zajebisty i w ogóle jak dla mnie jest 6/10? Jedynie co mogę pochwalić to procesor, bateria i ekran bez notcha i tyle.
  • Odpowiedz
  • 1
Bylam w sklepie, pomacalam Note 8 pro który jest wielkości mniej więcej mi 9t, dla mnie za duży zdecydowanie. Robię w pracy 10-13 k kroków dziennie z telefonem przy dupie, wielkość tego s10e mnie zauroczyła. Zobaczę czy mi się spodoba, jak mnie zacznie denerwować to sprzedam za pół roku i kupię inny.
Dziękuję wszystkim serdecznie za odpowiedzi, bardzo mi pomogły w wyborze ()
  • Odpowiedz
@partycja_: że względu na 4 letni okres używania ja bym brał xiaomi z 2 powodów:
Samsung ma w #!$%@? starsze telefony więc mogą się skończyć aktualizacje na s10e nawet i w tym roku (i kup se pan nowego i elo) oraz to że samsung 10e ma dość mała baterie jak na to ile żre prądu - po ponad 2 latach bateria może już być nie do wytrzymania na jeden cykl
  • Odpowiedz
@partycja_: Mam kanarkowy S10e od pół roku, polecam do niego etui Spigen Liquid Crystal i jakieś szkło - jest pod każdym względem idealny. Z baterią nie ma żadnych problemów, już dawno zostało to poprawione (był problem z softwarem na początku). Najważniejsze że jest mini jack, szybki czujnik linii papilarnych z boku (co jest dla mnie plusem, te telefony z czujnikiem w ekranie są problematyczne pod względem szkła ochronnego), slot na
  • Odpowiedz