Wpis z mikrobloga

  • 0
@JohnnyAK11
@poCoWamMojNumerTelefonu reż myślałam że Samsung lepszy, ale jednak jakiego porównania nie włączę to mi 9 jest przedstawiany jako ten lepszy. W tym momencie różnica w cenie to jakieś 300 zł więc żadna, żeby niższa cena xiaomi miała mnie przekonać.. A to jest przedstawiane jako jeden z jego największych plusów.
  • Odpowiedz
@partycja_: Miałem oba i przy ponownym zakupie wziąłbym Xiaomi. Jest tańsze, niczym nie odstaje od s10e. Ba nawet ma bardzo sprawny czytnik linii w ekranie, a ten jego notch jest lepszy niż ta dziura przypominająca anus.
  • Odpowiedz
@partycja_: samsung, jestem już pół roku na miui a nadal szukam #!$%@? gdzie tu są opcje udostępniania ekranu przez miracast albo #!$%@? licznik danych. Ten kto projektował te opcje był nieźle #!$%@?ęty
  • Odpowiedz
@partycja_: Polecam Samsunga, dostałem jako służbowy i #!$%@? mnie bierze, bo nie ma dnia, żeby jakaś zainstalowana fabrycznie aplikacja od Samsunga nie #!$%@?ła, że fajnie by było jakbym jej używał
  • Odpowiedz
Polecam Samsunga, dostałem jako służbowy i #!$%@? mnie bierze, bo nie ma dnia, żeby jakaś zainstalowana fabrycznie aplikacja od Samsunga nie #!$%@?ła, że fajnie by było jakbym jej używał


@TheMan: można je zneutralizować
  • Odpowiedz
@partycja_: jak samsung, to nie S10E, tylko S10 - jest trochę większy i mniej poręczny, ale ma lepszą baterię. Poczytaj o tym S10E, wszędzie piszą, że potrafi nie wytrzymać dnia bez ładowania.
  • Odpowiedz